fbpx

21-річна данка скинула 60 кг і стала моделлю, почавши їсти чайною ложкою (фото)

Тепер 21-річна Броберг працює тренером з фітнесу. Мешканка Данії, яка скинула половину своєї ваги, зайнялася модельним бізнесом. Про це пише Daily Mail.

Матильда Броберг до 16 років важила 120 кілограмів. Дівчина регулярно дозволяла собі калорійну їжу і різні солодощі у великих кількостях. Вона вирішила схуднути після того, як почала відчувати незручності при спілкуванні з людьми, соромитися незнайомців і друзів.

Після цього Матильда сіла на сувору дієту. З’ївши останній шматок торта, вона повністю відмовилася від мучного, солодкого і, звичайно, фаст-фуду. Але головним трюком, за допомогою якого дівчина навчилася обманювати свій мозок, було харчування за допомогою чайної ложки. Так Матильда навчилася розтягувати кожен прийом їжі і відчувати себе ситою.

Броберг займалася в спортзалі. Протягом чотирьох років дівчині вдалося скинути 63 кілограми. Тепер 21-річна Броберг працює тренером з фітнесу, а також знімається для реклами, модних і спортивних журналів.

“Якби три роки тому, хто сказав би мені, що я стану тренером і манекенницею, я б просто посміялася над цим”, — сказала вона.

Читайте також: Британка схудла на 50 кг, виключивши лише один продукт з раціону (фото)

Джерело.

You cannot copy content of this page