fbpx
Події
20 штабних генералів заарештовано. Російсько-ізраїлський громадський діяч повідомив про ситуацію в армії ворогів

Посилаючись на власні джерела в Москві, Невзлін російсько-ізраїлський громадський діяч повідомив про масові арешти серед військового керівництва окупантів.

Як випливає з його повідомлення усіх їх затримано за розкрадання коштів армії, що призвело до нищівної поразки росії в Україні.

“Заарештовано 20 генералів МО. Усі штабні. Тут все ясно – тотальне розкрадання коштів на підготовку українського керівництва та населення до урочистої зустрічі армії визволителів із Росії. З 2014 року вкрадено близько $10 млрд, виділених Путіним на підготовку бліцкригу”, – повідомив Невзлін.

Не оминули також і віцепрем’єра уряду Дмитра Медведєва Аркадія Дворковича та куратора “народних республік”, утворених Кремлем на українському Донбасі, Владислава Суркова.

“На Аркадія Дворковича готується кримінальна справа, від нього чекають свідчень проти його колег та друзів. Джерела у ФСБ говорять про те, що якщо він не піде на угоду зі слідством – його переведуть до СІЗО “Матроська Тиша” або Лефортово. Сурков під домашнім арештом, він підозрюється в крадіжці грошей, виділених на підготовку до війни, це та сама справа, за якою заарештовано 20 генералів”, – повідомив Невзлін.

Миру нам усім!

You cannot copy content of this page