fbpx
Авто
2,25 млн. авто на газу. Україна посіла 4-те місце у світі.

Україна в минулому році посіла четверте місце в світі за кількістю автомобільного транспорту з газобалонним обладнанням. Про це йдеться в доповіді Всесвітньої асоціації LPG, повідомляє Нафторинок .

За даними організації, на кінець 2016 року в Україні налічувалося 2,25 млн автомобілів, які використовують газ як моторне паливо або близько 9% світового автопарку.

Відзначається, що в 2016 році найбільшим у світі ринком за кількістю автомобілів з ГБО залишається Туреччина, де зареєстровано близько 4,44 млн авто на газу. На другому місці знаходиться Росія – 3 млн. Трійку лідерів замикає Польща, де налічується майже 2,98 млн автомобілів, на яких встановлено газобалонне обладнання. На п’ятому місці розташувалася Південна Корея.

В цілому, на початок 2017 року світі налічувалося 26,8 млн автотранспортних засобів, які використовують LPG в якості палива або близько 9% світового автомобільного парку.

Читайте також: ОМБУДСМЕН ВИМАГАЄ ВІД АВАКОВА НЕГАЙНО ПРИПИНИТИ ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВЛАСНИКІВ АВТОМОБІЛІВ З ІНОЗЕМНОЮ РЕЄСТРАЦІЄЮ