fbpx
Без рубрики
5 кроків для створення дієвого бізнес-плану для малого і середнього бізнесу

23 червня 2016 року відбудеться тренінг «5 кроків для створення дієвого бізнес-плану для малого і середнього бізнесу»

23 червня 2016 року о 10:00 відбудеться тренінг «5 кроків для створення дієвого бізнес-плану для малого і середнього бізнесу», який пройде в центрі Бліц-Інформ, вул.Кіото, 25. Для учасників АТО участь безкоштовна.

Курс передбачає не тільки навчання ветеранів АТО в області підприємництва, а й практичну допомогу в подальшому застосуванні набутих навичок. Місія проекту – сприяння розвитку малих підприємств, заснованих ветеранами війни. Приклад інших країн і дослідження показали, що ветерани набагато більш схильні до створення приватного бізнесу, так як бойові дії допомогли їм розвинути в собі необхідні лідерські та підприємницькі якості; також це допомагає їм соціалізуватися, розвиватися самостійно, тим самим розвиваючи суспільство навколо себе.

В Україні працює багато програм розвитку малого бізнесу, як основи економічного зростання країни. Але всі організації, що надають пільгові кредити, гранти та інвестиції, вважають за краще спілкуватися з підприємцями виключно на підставі переконливих бізнес-планів. Саме такі плани навчаться розробляти учасники тренінгу. Унікальність даного курсу в застосуванні авторської технології моделювання бізнес-процесів. Ця технологія пройшла випробування на десятках підприємств різних типів, і на практиці довела свою ефективність. Створені на її основі бізнес-плани відрізняються системністю та увагою до деталей, які так люблять інвестори.

Учасники тренінгу мають можливість отримати з перших рук інформацію по одній з найпотужніших програм підтримки малого і середнього бізнесу – програми соціального інвестування WNISEF (інвестиційний фонд уряду США) Цей фонд надає пільгові кредити до 100 тисяч доларів на 3 роки під 5% в гривні підприємствам, для яких пріоритетним є створення нових робочих місць та соціальні проекти. Участь у тренінгу 500 гривень, для учаснків АТО – безкоштовно.

Деталі та реєстрація на сайті http://veteranua.org/

Запрошуємо журналістів Києва та області приєднатися до заходу, анонсувати і висвітлити його.
Місце проведення: Київ, вул.Кіото, 25, Бліц-Інформ.

Час проведення: 23.06.2016 9:30-18:00

Організатор: тижневик «Бізнес» та Фонд ветеранів і воїнів АТО, за підтримки Української Бізнес-Асоціації.

Акредитація Бажана!

Контакти: Федір Скрипка, виконавчий директор фонду 0443000190 0673224070 0504502015 0635780191

Реклама