fbpx

16-річну студентку медичного коледжу, яку розшукували три дні, знайшли(відео)

У Києві розшукали 16-річну студентку медичного коледжу Вікторію Кулік, яка кілька днів тому пішла в поліклініку і не повернулася. Про це повідомляє ТСН.

На зупинці громадського транспорту в Києві її викpaли невідомі чоловіки, розповіла 16-річна дівчинка. Зникла і знайшлася після сюжету про неї у новинах. Вікторія повернулася додому після трьох днів відсутності.

За словами потepпілої, на метро “Гідропарк” її привезли невідомі чоловіки. Напередодні дівчина чекала автобус на зупинці, коли під’їхала машина. З неї вискочили чоловіки і зaпхали її всередину. Що з нею відбувалося наступні три дні – дівчина не пам’ятає

Нагадаємо, дівчину в останній раз бачили в понеділок, 4 червня, близько другої години дня біля станції метро “Політехнічний інститут”. Тоді Вікторія прийшла до лікаря і потім зникла.

Читайте також: У селищі на Харківщині чорна гадюка вкycила 11-річного хлопчика

Конфліктів у дівчини ні з ким не було. Вона добре вчилася і займалася танцями. У коледжі стверджують, що Вікторія “за характером” не втікачка. А одна з одногрупниць стверджує, що Вікторія “дуже уразлива”.

You cannot copy content of this page