fbpx
Події
16-річна дівчинка ціною власного життя врятувала дитину

Вчора у Катеринополі поховали 16-річну дівчину, яку напередодні півдня розшукували і поліція, і громадськість, пише “Дзвін” із посиланням на “Містечко над Тікичем“.

Трагедія сталася на місцевому ставку навпроти адміністрації на центральній площі. Як повідомляють ЗМІ, в Катеринополі говорять, що Юля Кожушко з дітьми відпочивала на дитячому майданчику. Менша дівчинка побігла до води й посковзнулася, Юля поспішила їй на допомогу, дівчинку врятувала, а сама загинула.

Читайте також:СТРАШНА ПОДІЯ НА ВОДІ: 13-РІЧНА ДІВЧИНКА ПОТОНУЛА НА ОЧАХ У МАТЕРІ І СЕСТРИ

Можливо врятуватися їй завадила ще й хвороба ─ наслідки ДЦП. — Юля була світлою дитиною. Ми шоковані тим, що сталося, – розповіли у Катеринопільському реабілітаційному центрі. Ще о 13.51 Юля Кожушко заходила в соціальну мережу “Вконтактє”, раніше, о 9.30 вона обновила там фото профілю, а о 12.57 залишила запис: “Я люблю свого зайчика Ромку”, Вже близько 7-ої вечора її знайшли водолази.

Дівчинка проживала з мамою Людмилою, батько помер. Старша сестра Оксана живе окремо. Юля навчалася в Катеринопільській ЗОШ №1, а в Центрі проходила реабілітацію.

Джерело.