fbpx

$15 тисяч за “однушку”: в Києві настає рекордний обвал цін на житло

У Києві вже в 2017 році через обвал цін на житло, за прогнозами експертів із нерухомості, можуть з’явитися квартири по 15 тисяч доларів. Про це повідомляють “Вести“.

“Складна ситуація з ринком нерухомості спостерігається як на вторинному, так і на первинному ринках, тому цілком ймовірно, що до кінця року в столиці можна буде придбати непогану однокімнатну квартиру за 15 тисяч доларів”, – заявив аналітик консалтингової компанії SV Development Сергій Костецький.

На вартість нерухомості, за словами експерта Миколи Спиридонова, також буде впливати і політична ситуація в Україні.

“Під час нестабільної політичної ситуації багато людей із грошима виїжджають на ПМЖ із країни, намагаючись швидко продати квартири за ціною в півтора-два рази нижче ринкової, що впливає на кон’юнктуру ринку”, – зазначив Спиридонов.

За прогнозами аналітиків, до кінця поточного року вартість нерухомості в валюті може знизитися на 10%, проте ціни в гривні і далі будуть зростати.

“У 2016-му темпи падіння вартості нерухомості в доларах знизилися з 25% до 11% на рік. Думаю, що тенденція збережеться, і в цьому році ціни впадуть ще на 10%. Гривневе зростання цін буде залежати від курсу долара”, – резюмував аналітик Асоціації фахівців із нерухомості України Едуард Бразас.

Читайте також: Застілля, російські зірки та вечірки: стало відомо про нічне життя “еліти” в окупованому Донецьку

Джерело.

You cannot copy content of this page