fbpx
Події
15-річний харків’янин, якого свого часу не прийняла жодна з харківських музичних шкіл, переміг в кількох конкурсах(відео)

15-річний харків’янин Микола Мірошниченко, якому свого часу відмовили в прийомі 19 музичних шкіл, став талановитим піаністом, пишуть “Факти”.

– Син здав черговий іспит за фахом, грав на фортепіано, – розповів виданню батько хлопчика Микола Мірошниченко. – Він отримав 12 балів, ставши одним з небагатьох, кому поставили найвищу оцінку. А два дні тому успішно здав іспит з сольфеджіо. Син ніколи не відвідував уроки з цього предмету. Я розробив для нього спеціальну методику. Лише завдяки грі на фортепіано син веде повноцінне життя, зберігши рухливість суглобів і здоров’я.

Хлопчик народився з обширними крoвoвиливами в обидві півкулі мoзку. Медики повернули його до життя, але наслідки були важкими: епiлeпсія, аномалії багатьох внутрішніх оргaнів, пaрaліч. Пальці рук були практично нерухомі, рухалися тільки вказівні. Але батьки Коли не здалися.

– Щоб відновити рух, енергетику, я вирішив вчити сина грі на фортепіано, – каже батько хлопчика. – На початку одягав йому тугі рукавиці без пальців і пропонував натискати клавіші піаніно. Таким чином ми змушували пальці рухатися.

Коли хлопчикові виповнилося сім років, батьки вирішили віддати його в музичну школу. Обійшли 19 харківських шкіл, але Колю не взяли ні в одній. Педагоги не навчені роботі з особливими дітьми. І тоді батько, який працював художником-оформлювачем, сам став навчати сина нотам. Хлопчик заграв лише через кілька років. Відразу двома руками, читаючи ноти з листа. Сьогодні колишня «нездібна» дитина вже перемогла у багатьох музичних конкурсах. Цього літа Микола закінчив харківську дитячу школу мистецтв № 2 і планує вчитися грі на фортепіано далі.

Читайте також: Дім для Надії: дівчинка з інтернату так полюбилася односельцям, що вони вирішили збудувати для неї будинок(відео)

facebook