fbpx

147 мільйонів гривень допомоги зібрано Святославом Вакарчуком на його благодійному концерті в Лондоні

Минулого тижня в Лондоні відбувся благодійний концерт Святослава Вакарчука, в ході якого було зібрано понад 3,3 млн фунтів (147 000 000 грн.).

Зібрані кошти підуть на закупівлю медичного обладнання та відновлення лікарень в Україні, що постраждали під час бойових дій.

Подія організована спільно з Crown Agents International Development (CAID), однією з найбільших у світі благодійних організацій, що працює по всій планеті, а з 24 лютого 2022 року активно проводить збори саме для гуманітарної допомоги Україні.

А також за підтримки Верховної комісії Канади у Великій Британії, Посольства України, Королівського банку Канади та Jefferies.

Музичний виступ одного з найвідоміших українських музикантів, лідера «Океану Ельзи» отримав назву ‘A Night for Ukraine’ та зібрав того вечора найбільших друзів України в Британії.

Зокрема, були присутні такі високі гості, як Його Королівська Високість Герцог Глостерський принц Ричард, Девід Ратлі, член парламенту, парламентський заступник Державного секретаря у закордонних справах Великобританії, Вадим Пристайко, Посол України у Великобританії, Ральф Гудейл, Верховний комісар Канади у Сполученому Королівстві та інші.

Того вечора в залі історичної будівлі Canada House на Трафальгарській площі прозвучали в акустичному форматі як пісні Океану Ельзи, так і українські народні. Декілька пісень Святослав виконав під гітару так само, як останній рік робить це на фронті, в бліндажах, в шелтерах для переселенців чи госпіталях.

Святослав Вакарчук: “Під час ‘A Night for Ukraine’ в Лондоні я розповідав про те, що сам бачив, відчув та чув за останній рік на фронті, в шелтерах та госпіталях. Співав різне: і пісні Океану Ельзи, і шось нове, і навіть українські народні.

Скажу, як є: радий, що можу через свої виступи залучати і пряму фінансову допомогу, і кожного разу нагадувати країнам світу, що ми вдячні за підтримку та потребуємо її ще, аби разом й далі продовжувати боротьбу до Перемоги  України”

Океан Ельзи

You cannot copy content of this page