fbpx
Події
14 осіб, які перетнули з Саакашвілі кордон, вже прибули на пункт пропуску для складання протоколів

14 осіб, які перебували у складі групи, яка прорвалась через державний кордон на пункті пропуску “Шегині” разом з Міхеїлом Саакашвілі в неділю, 10 вересня, прибула повторно на даний пункт для оформлення документів. У своїй більшості – це представники засобів масової інформації.

Про це у коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

“Держприкордонслужба України заявляла, що всі особи, які незаконно перетнули кордон в групі з Міхеїлом Саакашвілі, повинні знову прибуток в Шегині для оформлення протоколів. 14 громадян вже це зробили. Ми оформили адміністративно-процесуальні документи і передали їх до суду”, – заявив Слободян.

За словами представника прикордонного відомства, в основному – це представники ЗМІ, жодного народного депутата серед цих осіб немає.

“Саакашвілі також повинен пройти цю процедуру. Для цього співробітники Держприкордонслужби прибули до готелю “Леополіс” у Львові, де зараз проживає Саакашвілі, щоб ознайомити його з протоколом про незаконний перетин кордону”, – додав Слободян, зазначивши, що прихильники колишнього президента Грузії перешкоджають представникам ДПСУ вручити документи Саакашвілі.