fbpx
Дозвілля
13-річна сестра Анастасії Дєєвої в Інтернеті видає себе за 25-річну (фото)

Слідом за обговоренням 24-річної помічниці Арсена Авакова Анастасії Дєєвої, український Інтернет переключився на обговорення її молодшої сестри.

– Дєєва: “Мені потрібно було працювати, заробляти, допомагати родині, мамі і сестрі – в тому числі і матеріально”. Ось молодчинка! Судячи по фотках сестрі допомогла! – Єхидничає в своєму Фейсбук блогер Олександр Барабошко, показуючи фотографії “гламурної” Софії.

Ми вивчили соцмережі 13-річної Софії Шмалько . Соня, дійсно, виставляє на показ речі дорогих брендів і … видає себе за 25-річну.

– А скільки тобі років? Тому що виглядаєш ти не в образу у віці 15-18 років, – запитують Соню в одній із соціальних мереж.

– Мені 25, – відповідає вона і ставить усміхнений смайл.

На питання, як вона проводить час, сестра Дєєвої перераховує: була в Кончі-Заспі у подруги, ходила на концерт Діми Монатика “за запрошеннями в ВІПК”, сиджу в салоні краси.

Багато в чому Соня схожа на старшу сестру – любов’ю до брендів (поки що більш “попсовим”) і прагнення до слави.

– Настя з тих, хто давно знає, чого хоче. Слави, зірковості. Щоб все крутилося навколо неї. Вона вся в цьому, – розповідала ” Вістям ” одногрупниця чиновниці.

– У 15 Дєєва вже знала, ким хоче стати і що робити, – твердить її колишня однокласниця.

Зараз Соня вчиться в гуманітарній гімназії “Домінанта” і поки не замислюється про роботу сестри. У соціальних мережах вона публікує свої фото, прикріплюючи до них пісні під назвою “Мій тато з ФСБ”.

За даними ЗМІ, батько дівчат – Євген Шмалько, директор ПП Південноукраїнської фармацевтичної компанії.

Читайте також:ПОМІЧНИЦЯ ЛЯШКО З ДНІПРА ВИГУЛЯЛА СВІЙ ЗНАМЕНИТИЙ БЮСТ В ДУБАЇ (ФОТО)

doyevoyi-sestra

doyevoyi-sestra2

doyevoyi-sestra3

doyevoyi-sestra4

Джерело.

facebook