fbpx

1200 годин боїв за Маріуполь – звіт «Азову»

Знищено 46 танків, підбито – 27; підбито та знищено 69 БМП та БМД; 30 БТРів, “Тайфуни”, “рисі”, “Тигри”, вантажні автомобілі, легкові, БПЛА, катер, літак, більше 2000 особового складу.

Дані озвучив заступник командира полку “Азов” Святослав Паламар з позивним “Калина” у відеозверненні ввечері в четвер, 14 квітня.

“Вже понад 50 днів точаться важкі бої за Україну та за Маріуполь. Це майже 1200 годин безперервної боротьби з переважаючими силами противника. Наші бійці творять неймовірні речі, які виходять за грані можливого: знищено 46 танків, підбито – 27; підбито та знищено 69 БМП та БМД; 30 БТРів, “Тайфуни”, “рисі”, “Тигри”, вантажні автомобілі, легкові, БПЛА, катер, літак. Поранено та ліквідовано більше 2 тисяч одиниць ворожої піхоти. Це означає, що кожні три години підбивається ворожа техніка. Скажіть, чи є на цьому світі хоч одне місце, де точаться такі важкі запеклі бої?” – сказав “Калина”.

“З кожним днем боїв оборонців міста стає все менше, але вони вгризаються в бетон, вриваються в землю, стають божевільними, щоби витримати все це пекло… Ми впевнені, що нас не зрадять, що нас чекають та ми не перестаємо битися. Нам прикро слухати припущення про те, що деблокада неможлива; що ми отримали підкріплення, в той час коли нас стає менше. Нам набридло слухати аналітиків, що прикриваються приємними словами і ллють заспокійливе на вуха українців”, – каже він.

Фото: скрін.

04/15/2022

You cannot copy content of this page