fbpx
Події
11-річний хлопчик, який переїхав з Покровська до Чернівців, почав шукати роботу, щоби допомогти українській армії: хлопчику уже вдалося передати захисникам понад 20 бронежилетів

Місяць тому історія 11-річного Максимка із Покровська вразила багатьох  українців.

Хлопчик, який змушений був переїхати разом із мамою та братом з рідного Покровська, що на Донеччині, до Чернівців, почав шукати роботу за скромну плату, щоб мати можливість допомагати українській армії.

Неймовірну історію 11-річного хлопчика розповіли у Національній поліції Чернівецької області.

Максимко написав оголошення про пошук роботи і за символічну суму допомагав сусідам виносити сміття, приносив питну воду та ходив за покупками. Були серед замовлень й інші цікаві пропозиції.

“Якось мені написав солдат і сказав, що хоче зробити дружині подарунок, – пригадує хлопчик. – Він попросив мене придбати квіти і доставити його дружині. Коли ми прийшли до жінки, вона не могла повірити, що ті квіти – для неї. А потім розплакалася від несподіванки”.

Старання Максимка не були даремними. Йому уже вдалося передати на передову більше 20 бронежилетів, розгрузки, одяг, оптичні прилади та гроші на лікування поранених.

За підтримки дорослих це все Максим уже передав захисникам України.

Школяр розповів, що ще місяць тому мріяв заробити кошти хоча би на один бронежилет, але завдяки своєму оголошенню про роботу познайомився з багатьма хорошими людьми, завдяки яким йому вдалося відправити на передову більше 20 бронежилетів, 5 розгрузок, тепловізор і пристрій нічного бачення.

Сьогодні Максимко найбільше мріє повернутися у рідний Покровськ і почати розбудовувати місто, а для цього готовий все зробити, аби перемога України настала якнайшвидше.

Максимко з мамою Оленою, Фото: Національна поліція Чернівецької області