fbpx
Події
11 речей, які кожен чоловік хоче сказати своїй коханій

Чоловіки часто потрапляють у незручні ситуації, коли змушені обирати золоту середину або брехати, щоб не образити свою дівчину. Однак є речі, які вони так хочуть сказати, але не можуть. Портал mensxp назвав 11 фраз, які частенько крутяться у голові в чоловіків, однак майже ніколи не озвучуються перед жінками:

1. Якщо ми питаємо, чи щось трапилося, а ви відповідаєте “нічого”, то поводьтеся відповідно. Ми знаємо, що ви можете почати істерику, але хіба варто брехати про “нічого”?

2. Коли ми плануємо кудись піти, то хочемо, щоб ви були готові вчасно. Будь-яка річ на коханій людині виглядає чудово, тому не потрібно 100 разів змінювати сукню.

3. У нас є одна шафа для одягу та взуття, і у вас є щонайменше 5, але у вас досі бракує вбрання.

4. Якщо запитуєте нас про щось, то очікуйте на чесну відповідь. Не варто думати, що ми скажемо щось просто, щоб потішити вас.

Читайте також: 15 неочікуваних речей, які зводять чоловіків з розуму

5. Звертайтесь до нас з проблемами тільки тоді, коли хочете, щоб ми допомогли їх вирішити. Так, ми завжди допоможемо, однак не будемо просто співчувати, як це роблять подруги.

6. Спробуйте говорити під час реклами, будь ласка, а не турбуйте нас під час матчу.

7. Кожного разу, коли ви запитуєте нас, що коїться у наших думках, ми надто боїмося сказати їжа-футбол чи щось схоже.

8 . Ви не можете виграти суперечку плачем. Плач – це шантаж!

9. Якщо просите нас щось зробити, то: або не заважайте нам, або робіть це самі.

10. Замість того, щоб постійно запитувати, чи ви не розповніли, краще почніть працювати над собою. Якщо вас це справді так турбує.

11. Опустити сидіння унiтазу не складно. Припиніть чіплятися за це. Ми ж ніколи не ображаємося на вас, коли ви залишаєте його опущеним.

Джерело.