fbpx

100 тис. євро за теракт у Ніцці? Нова інформація про смертника

240 тисяч туніських динарів (98 тисяч євро) Мохаммед Булель вислав своїй сім’ї в Туніс за кілька днів до теракту в Ніцці 14 липня, повідомляє DW з посиланням на The Telegraph, які отримали коментар брата застреленого поліцією терориста.

Джабер Булель за власною ініціативою повідомив поліції про отримані гроші 16 липня після того, як у Франції поліція заарештувала п’ятьох осіб з оточення його брата.

Брат водія-смертника розповів, що за кілька років до цих подій Мохаммед регулярно надсилав родичам невеликі суми. Однак отримана сума в розмірі 98 тисяч євро стала несподіванкою для сім’ї, зазначив Джабер.

Крім того, видання The Telegraph дізналося, що Мохаммед Булель відвідував набережну, де згодом влаштував теракт, кілька разів напередодні трагедії.

У той же час батько Булеля і сестра розповіли, що Булель страждав нападами агресії і проходив лікування.

“У нього були психологічні проблеми, які викликали нервовий зрив, він впадав в припадки агресії, кричав, ламав все навколо”, – сказав батько Булеля в ефірі телеканалу France 2.

Родичі описують Бухлеля як чоловіка, який не дотримувався приписів ісламу, зокрема, вживав алкоголь в пост і їв свинину.

Читайте також: “ЛЮДИ ПАДАЛИ, ТОПТАЛИ СВОЇХ ДІТЕЙ” -РОЗПОВІДЬ УКРАЇНКИ ПРО ТЕРАКТ У НІЦЦІ (ВІДЕО)

Джерело.

You cannot copy content of this page