fbpx

10 речей, які притягують у вашу оселю негатив та бідність

Навіть коли в житті все гаразд, час від часу варто проводити ревізію у своєму домі. Ви можете перетворити прибирання в ритуал: і психологи, і фахівці фен-шуй в один голос кажуть, що, очищаючи житло, людина починає почуватися краще.

10 речей, які притягують негатив

1. Розбите скло.

Це може бути тріснуте вікно, розбите дзеркало або надщерблене дзеркальце. Не зберігайте їх у домі, адже розбите скло символізує тріщину у захисті.

2. Старі речі.

Ношений одяг, газети або журнали, які ви вже не будете читати – їхнє місце в минулому і на звалищі. Якщо раптом кофточка, яка вам така дорога, ніколи на вас не налізе, а викинути її не піднімається рука – краще віддати її на благодійність.

3. «Меpтві» речі.

Перші серед них – сухі квіти. Такі композиції дуже люблять господині. Але все зав’яле – це некpoтична енергетика в’янення.

До цього ж у список можна включити опудала тварин, засушених метеликів або жуків, роги звірів і пір’я птахів.

Звісно, виняток з правил теж є: якщо гербарій від улюбленої дочки, яка збирала його маленькою, і тепер ви його трепетно ​​зберігаєте, шкоди від нього не буде.

Мушлі з відпустки варто зберігати в якості сувенірів тільки тим, хто регулярно за ними доглядає. А ось інше краще роздати або викинути.

А вже висохлі кімнатні рослини – точно перші кандидати на смітник, поки вони не поповнили список речей-енергетичних вампірів.

4. Будь-яка річ, якою не користувалися більше трьох років.

Навіть якщо вона абсолютно нова, енергетика застою починає накопичуватися в ній. Або дайте їй друге життя, або задумайтеся. Можливо, пора кудись прилаштовувати стіл, за яким ви не сиділи вже років десять, і ті самі штани з розпродажу, зовсім як новенькі, але явно малі?

5. Дрібне сміття в кишені або в гаманці.

З малого починається велике. Навряд чи всі ці фантики і квиточки – щасливі.

6. Фотографії, які вам не подобаються.

Негатив, який ви відчуваєте, дивлячись на фото, раз по раз вбирає ваше ж зображення. Таким чином можна навіть випадково себе наврочити.

7. Годинники, які стоять.

Час, який зупинився, – дуже поганий знак. Або віднесіть годинник в ремонт, або викидайте, не зазадумуючись. Насамкінець, можна перетворити годинник в предмет інтер’єру, наприклад, рамку для фото або вішак.

8. Непарні речі.

На окрему увагу заслуговує лижа (одна), лижна палиця (одна) абощо. Такі предмети побуту не стануть корисними і лише заважають новим покупкам, блокуючи енергетику.

9. Обшарпаний віник.

Про віник варто сказати окремо. Віник, швабра, мітла – не просто інструменти для прибирання. З віником пов’язано безліч прикмет. Наприклад, він відповідає за матеріальне благополуччя. Старий лисий віник веде до зменшення фінансів. Тому все, чим ви наводите порядок, має саме бути в порядку.

Читайте також: Варто прочитати кожному! Генетичний закон злиднів

10. Картини та фотографії із зображенням бурі, негоди або поганої погоди.

Правда, якщо вам здається, що акварелі з дощем – це лірично і дуже красиво, їх можна залишати. Просто придивіться і відчуйте зображене: якщо картина приносить тривожні думки, краще підшукати для неї іншого власника.

До речі, не тільки «нещасливі» речі приносять бiду і нeщастя. Іноді невдачу можуть накликати навіть талісмани, якщо ними неправильно користуватися.

Наприклад, не всі знають, як правильно вішати підкову на щастя. Правильна відповідь – так, щоб та утворювала форму чаші. Інакше ваша «чаша» перевертається денцем догори, і ніяке щастя в ній не затримається.

А декоративні віники на удачу зазвичай кріплять помелом донизу, щоб у домі подобалося домовому.

За матеріалами. 

You cannot copy content of this page