fbpx
Дозвілля
10 речей, які притягують невдачі

Усі ми часто зазнаємо невдач у житті. І переважно їхні причини полягають у тому, що ми відмовляємося від можливостей, які пропонує нам життя.
Лайфхакер навидить 10 причин, чому у вас нічого не виходить.

1. Ви боїтеся виділятися

Зазвичай люди не люблять, коли інші змінюються, вони сприймають це як загрозу своєму комфорту. Ваш успіх змусить інших задуматися про власні невдачі, тому будьте готові до шквалу критики та агресії. Але з цим треба жити і не піддаватися лицемірним намаганням “повернути вас до реальності”.

2. Вам не вистачає наполегливості

Більшість із нас занадто швидко здається на шляху до заповітної мети. Але практично кожна історія успіху – це також історія про наполегливість і боротьбу. Ніщо велике не дається легко.

3. Вам не вистачає скромності

Тільки не плутайте скромність із сором’язливістю. Багато людей, ледь домігшись чогось, починають вважати себе експертами у своїй справі. Однак, будьте скромнішими і зрозумійте, що ви знаєте далеко не все. Дійсно великі люди знають, що нічого не знають.

Цікаво, що розповідати про свій успіх найбільше люблять люди, чиї здобутки не є чимось надприродним. А от люди, які “зробили самі себе”, зазвичай або применшують свої досягнення, або просто не згадують про них.

4. У вас не виходить налагоджувати зв’язки і вибудовувати міцні відносини

У сучасному світі вкрай важлива навика спілкування з людьми. Проводяться навіть окремі тренінги з освоєння нетворкінгу. Крім того, потрібно просто вміти просити у людей допомоги. Однак іноді наш страх, невпевненість в собі або, навпаки, зарозумілість заважають нашому спілкуванню з іншими людьми і змушують втрачати цінні можливості, які могли б змінити все наше життя.

5. Ви краще посперечаєтеся, ніж погодитеся на чиюсь пораду

Бажання довести, що ви маєте рацію, замість того щоб самовдосконалюватися, – це гарантований шлях до провалу. Щоб досягти успіху, потрібно слідувати циклу, в якому обов’язково присутній зворотний зв’язок: спробуйте зробити щось → отримаєте зворотний зв’язок за результатами → вийміть з нього корисну інформацію → спробуйте щось нове.

6. Ви занадто багато відволікаєтеся

Перевіряємо стрічку новин “ВКонтакті”, Facebook, залазимо в поштову скриньку, знову Facebook, знову “ВКонтакті”, який крутий комікс, ділимося ним на Facebook, знову перевіряємо пошту, відповідаємо на повідомлення “ВКонтакті”, ух ти, картиночки з котиками, ділимося і ними, повторюємо з самого початку. Впізнали себе? Припиняйте це негайно!

7. Ви не берете на себе відповідальність за те, що з вами відбувається

Постійно знаходите для себе виправдання? Так ви не просунетеся вперед. Щоб вирішити проблеми, вам потрібно взяти своє життя під контроль. Але ви не зможете взяти життя під контроль, якщо не візьмете на себе відповідальність за нього. Отже, якщо ви не візьмете на себе відповідальність, вас чекає провал.

Так, дуже заманливо скинути провину за те, що відбувається, на зовнішні чинники. Однак давайте ляпаси за провали іноді й собі самому.

8. Ви не вірите в те, що успіх можливий

Щоб перемогти, потрібно вірити в можливість перемоги. Ваші підсвідомі уявлення про ваші можливості позначаються на реальній продуктивності. Люди, які переоцінюють свої можливості, набагато легші на підйом. Їм простіше почати діяти. А коли ви вчитеся на своїх помилках, в кінці кінців ви приходите до успіху.

9. Ви боїтеся бути небайдужим

Хронічне байдужість – це підступний захисний механізм. Він підриває мотивацію і натхнення, які необхідні, щоб від нього позбутися. Так людина потрапляє в порочне коло. Байдужі люди дуже швидко кидають розпочате. Не бійтеся загорітися якоюсь ідеєю – і тоді у вас усе вийде!

10. У глибині душі ви вважаєте, що не заслуговуєте на те, чого хочете

Це основна причина невдач, яка часто ховається за вищеописаними. Якщо ми відчуваємо, що щось не належить нам по праву, ми завжди знаходимо спосіб позбутися від цього. Що б це не було, потаємні страхи виходять на поверхню і знаходять спосіб зруйнувати те, до чого ви так прагнете. Точніше, змушують вас зруйнувати це. Тож найголовніша причина невдач – у вас самих.

Читайте також:НАРОДНІ ЗАСОБИ ЛІКУВАННЯ, ЯКІ ЗАГРОЖУЮТЬ ЗДОРОВ’Ю

Джерело.