fbpx

10 причин, чому молитва завжди варта витраченого вами часу

Отже, чому варто молитися? Дозвольте мені показати вам лише деякі переваги в житті людини що молиться регулярно.

Тут я не розраховую охопити весь список переваг, оскільки це стаття, а не книга, так що скажу про головні.

1. Відносини з Ісусом

Якби це була єдина причина молитися, цього було б цілком достатньо. Нам необхідно вибудовувати відносини з Богом. Але є і ще дещо.

2. Здоров’я

Наукові дослідження підтверджують, що проводити час в молитві вельми корисно: знижується артеріальний тиск і зміцнюється імунна система.

3. Вона допомагає моїм відносинам з іншими людьми

Я виявив, що мені набагато легше спілкуватися з людьми після молитви. Це робить мій молитовний час більш позитивним для оточуючих. Якщо я – той, з ким приємно знаходитися поруч, відповідно, мої шанси на розвиток дружби і відносин збільшуються.

4. Молитва впливає на мою сім’ю

Я бачу позитивні зміни в моїй сім’ї, коли молюся. Я інвестую в майбутнє моєї дочки, всякий раз, коли я молюся за неї. Мій шлюб стає все міцніший і щасливіший у міру того, як я молюся про це.

5. Молитва впливає на все, за що я молюсь

Молячись за свою церкву і її лідерів я можу бачити зміни. До всього, на що я хотів би вплинути в цьому світі, можна доторкнутися в молитві.

6. Молитва дає мені направлення по життю

Іноді Бог показує мені конкретні завдання на день, або тему для наступної статті в блозі. В окремих випадках Він дає мені більш довгострокові напрямки. Я ніколи не знаю, що скаже Бог під час молитви.

7. Молитва дає мені правильний і широкий погляд

Дуже просто бути зосередженим на своїх поточних планах, турботах і переживаннях. Молитва допомагає мені зупинитися, заспокоїтися і прийняти Божу точку зору. Це допомагає правильно дивитися на різні життєві проблеми.

8. Молитва допомагає мені уникати спокус

Ісус вчить нас молитися: «Не веди [мене] в спокусу» (Мт.6: 13, Лк. 11: 4). Ми навіть не уявляємо, скількох гріхів ми уникли за допомогою цієї молитви. Вже одне це того варто.

9. Молитва робить мене більш ефективним

Неймовірно, як і скільки всього я встигаю зробити із запланованого на день, коли я молюся про це. Я якимось чином опиняюся більш продуктивний, ніж коли не молюсь. І іноді те, що раніше здавалося таким важливим, повністю виключалося з мого списку справ на день.

10. Відповіді на потреби

Я бачив так багато відповідей на молитви протягом багатьох років, що просто не можу не включити це в даний список. Дива трапляються! Чи будемо ми просити про них?

P.S: як я вже сказав, було б цілком достатньо першої причини, але також і жодна з наступних не позбавлена сенсу. Дозвольте мені порекомендувати вам виділити час для короткої молитви просто зараз, щоб скористатися хоча б деякими з цих переваг.

You cannot copy content of this page