fbpx
Дозвілля
10 причин, чeрeз якi грoші вaс не люблять

Хто не любить гроші? Немає такої людини, яка була б  байдужою до хрустких папірців.

Гроші ваблять, вони стають тим механізмом, який править усім світом. І як би ми не заперечували важливість грошей, вони все одно займають наші думки.

Але любов до грошей не взаємна. Є такі люди, у яких банкноти не затримуються. Або зовсім вислизають з рук.

Ось 10 причин, через які гроші вас не люблять.

1. Ви говорите тільки про них. Головний предмет розмов – заробляння грошей. Часто розмовами справа і закінчується. До заробляння руки не доходять.

2. Постійне похвала своїх доходів. Отримали премію і відразу ж нею похвалилися? Такий підхід гроші теж не люблять. Нехай ваш дохід буде таємницею.

3. Ви негативно ставитеся до грошей. Можливо, вам з самого дитинства привчали до того, що гроші приносять тільки злo. Ось ви і трансформуєте ваше негативне ставлення до багатства в дорослому житті.

4. Боязнь високих доходів. Людина думає, що за високу зарплату йому доведеться багато і тяжко працювати. Підсвідомо він вибирає такі види заробітку, які вимагають мало відповідальності і приносять невисоку вигоду.

5. Ви займаєтеся нелюбимою справою. Коли робота не приносить задоволення, її виконують аби-як. Тому і дохід від неї маленький.

6. Заздрість заважає заробляти. Звикли заздрісно дивитися на більш успішного колегу? Тоді готуйтеся до того, що гроші до вас не прийдуть, адже всі ваші сили концентруються на заздрості, а не на роботі.

7. Ви сидите без справи. Гроші не люблять лінивців, які постійно сидять склавши руки. Як можна заробити, якщо цілими днями ви дивитеся телевізор, займаєтеся нісенітницею і абсолютно не шукаєте роботу?

8. Постійні скарги на безгрошів’я. Це вже схоже на хобі. Наші люди люблять скаржитися на порожній гаманець. Гроші не люблять скигліїв, які тільки ллють сльози, але не намагаються виправити ситуацію.

Читайте також: ЛІДА ГЛЯНУЛА НА НЕЗНАЙОМЦЯ І ВІДЧУЛА, ЩО НОВА ХВИЛЯ ПІДІЙМАЄТЬСЯ В ЇЇ ГPYДЯХ. ЗБАГНУЛА, ЩО ТЕПЛО ЙОГО ОЧЕЙ ГЛАДИТЬ ЇЇ СEРЦЕ, І ВОНО ТОПИТЬСЯ, НАЧЕ ГPУДКА СНІГУ

9. Ви не знаєте, що з грошима робити. Потрібно вміти правильно поводитися з грошима. Знати, куди їх вкладати, як примножувати, на що витрачати. Є такі товариші, які кидають гроші на вітер, а потім скаржаться на бідність.

10. Ви отримуєте мінімальну зарплату, а хотілося б купити нову квартиру і машину? На жаль, з таким підходом у вас нічого не вийде. Не можна задовольнятися тим, що у вас є. Прагніть заробити більше, і тоді у вас вистачить коштів на виконання мрії.

Нікому гроші з неба не падають. Вони просто потрапляють в ті руки, які їх цінують. Ви можете свистіти в будинку, але у вас все одно будуть гроші. Звичайно, якщо ви їх заробите і не поставить їх у ранг iдoла.

Джерело.