fbpx
Без рубрики
10 порад, як закохати в себе дівчину

Взаємне кохання – найсвітліше почуття. Вона робить людину щасливою, успішною, самодостатньою. Як бути, коли об’єкт закоханості не поділяє зустрічних емоцій?

Експерти рекомендують не ігнорувати такі поради.

Грамотно розставляйте пріоритети

Визначтеся, наскільки серйозні наміри. Ви шукаєте легкий роман чи плануєте серйозні стосунки?

Якщо на кону довгострокове партнерство – будьте готові до того, що доведеться неабияк постаратися.

Подумайте, наскільки важливою є саме ця жінка. Якщо це майбутня дружина і мати – варто витратити час на почуття у відповідь.

Зберігайте інтригу

З передбачуваною людиною життя стає прісним. Поводьтеся так, щоб ваш наступний крок був для неї загадкою. Вона чекає прагматика та педанта, а до неї є палкий романтик чи брутальний цинік. Їй захочеться дізнатися про всі варіанти.

Інтерес – сильна мотивація продовжувати спілкування. Поки людина цікава, вона виділяється на тлі інших чоловіків, з нею порівнюють. Причому порівняння не на користь решти чоловічого населення.

Тримайте дистанцію

Вмійте бути недоступним – це тягне як магніт. Головне правило – знайте міру. Нехай увага та турбота змінюються байдужістю. Працює ефект непередбачуваності. Не показуйте жінці, що шукаєте зустрічі, турбуйтеся про неї. Не здайтеся легкою здобиччю – жінки не менше за чоловіків люблять завойовувати.

Будьте милим та привабливим. Виявляє себе з кращого боку, потім – йдіть у тінь. Нехай жінка розуміє, що будь-якої хвилини їй можуть знайти заміну. Спочатку вона контролюватиме ситуацію, потім почне виявляти почуття. В результаті зрозуміє, що ви ідеальний чоловік.

Стати таємничим

Не намагайтеся на першому побаченні розповісти про себе все. Що робить людина, коли прочитає, хай навіть цікаву книгу? Мабуть, відкладає її убік.

Так само й у стосунках. Процес пізнання особистості мотивує продовження відносин. Якщо дівчина на той момент, коли дізнається про ваше життя все, не встигне закохатися, сподіватися, що це станеться надалі, безглуздо. У 90% випадків вона шукатиме нових відносин.

Будьте у вашому тандемі лідером

З першого дня знайомства виявіть себе як справжній чоловік, якому за природою властиво домінувати.

Плануйте ваші зустрічі, ухвалюйте рішення самостійно. Будь-яка жінка, якою б сильною вона не була, психологічно хоче, щоб у її житті з’явилася людина, яка убезпечить її від проблем та складних рішень.

Якщо чоловік здатний відповідати не лише за себе, а й за свою супутницю, в її очах — він ідеальний. Вона обов’язково це оцінить.

Будьте у вашому тандемі лідером

Вносьте у відносини різноманітність

Рутина та побутові проблеми руйнують найтрепетніші почуття. Комфортну, сповнену позитивних подій, обстановку, не замінять дорогі подарунки, фінансовий достаток.

Якщо побачення будуть різноманітні, дівчина захоче бути з вами постійно.

Будьте впевненим у собі

Як закохати в себе жінку людині, яка не має власної думки, життєвих принципів? Сміливий, мужній чоловік викликає повагу не тільки у жінок. До нього тягнуться оточуючі. Цілеспрямована людина не пасує перед труднощами, доводить розпочате остаточно. Чи це не привід закохатися у такого чоловіка?

Не будьте підкаблучником

Багато хлопців у спілкуванні з дівчиною, що сподобалася, приймають свідомо помилкову модель поведінки.

Молода людина намагається догодити супутниці, у всьому з нею погоджується. Спрацьовує страх втратити кохану людину.

Не спочатку схема працює — дівчині приємно домінувати над хлопцем. Поступово бажання маніпулювати трансформується на звичку. А ще трохи часу чоловік-підкаблучник стає не цікавий, і крім роздратування нічого не викликає. Щойно жінка зустрічає людину з чіткою життєвою позицією, вона легко розриває колишні стосунки.

Будьте чесними

Намагайтеся завжди триматися природно. Дівчата люблять створювати провокаційні ситуації та ставити каверзні питання. Навчіться виходити з них без втрат. Не дуріть супутницю, відповідайте чесно. Якщо впевнені, що відповідь їй не сподобається, сформулюйте версію, яка точно влаштує її, і при цьому не буде виглядати фальшиво.

Зверніть увагу!

У більшості представниць чудової статі сильно розвинена інтуїція – вони за версту відчувають брехню і ніколи її не прощають. Варто жінці один раз засумніватись у щирості ваших слів чи намірів, і вона перестане довіряти. А там і до розлучення недалеко.

You cannot copy content of this page