fbpx
Дозвілля
10 порад, щоб в холодильнику завжди приємно пахло!

Холодильник, наш друг і товариш. Без нього важко уявити собі існування сучасної сім’ї. Страшно подумати, що він раптом може зламатися. Адже в ньому лежить все найсмачніше, і він зберігає це свіжим. Але іноді всередині з’являється неприємний запах, який псує апетит.

Запах потрібно усунути, і ми знаємо як:

1. Активоване вугілля, подрібнене на порошок, відмінно справляється з цим завданням. Залиште в холодильнику тарілочку з цим порошком. За ніч він вбере в себе всі несвіжі і сторонні запахи. Якщо ви прогрієте відпрацьоване вугілля в духовці при 170-180 ° С, то воно послужить вам ще раз.

2. Для профілактики активоване вугілля можна тримати в холодильнику постійно. Для цього потрібно лише зробити отвори в кришці невеликої ємності, покласти туди подрібнені таблетки і поставити в дверцята. Головне не забувайте періодично міняти вміст.

3. Вологе прибирання з оцтом теж може відмінно допомогти. Протріть всі стінки і поллички вашого холодильника ганчірочкою, змоченою в оцтовому розчині. Для закріплення ефекту: можна додатково залишити на полиці стакан з оцтом на пару годин.

Є ще один більш трудомісткий спосіб, але він допоможе усунути навіть найзастаріліші аромати.

4. Розведіть нашатирний cпиpт 1/1 з водою і помийте цим розчином холодильник. Після прибирання залиште дверцята відкритими на кілька годин, щоб вивітрився різкий запах самого засобу.

5. Є ще один спосіб, більш приємний, але і більш витратний. Просмажте трохи свіжомеленої кави і розмістіть у відкритих ємностях в морозильній і основні камерах вашого домашнього агрегату.

6. Гуща і сам напій володіють аналогічною дією і їх теж можна використовувати. Зверніть увагу: напій повинен бути гарячим, а холодильник відключений від електроживлення.

7. Якщо в холодильнику постійно тримати відкриту баночку з содою, то ви застраховані від несподіваних ароматів на місяці. З содою також можна зробити і вологе прибирання. Це буде дуже ефективно.

Читайте також: Робіть цю маску 1 раз в тиждень і ваша шкіра виглядатиме на 10 років молодшою, без вікових плям, зморшок і навислих повік!

8. Шматочки житнього хліба, розкладені в холодильнику на різних рівнях, допомагають позбутися від запахів в камері холодильника. Таку ж дію мають порізані на шматочки яблуко, сир або сира картопля.

9. Пакетики чаю, розкладені на полицях прекрасно вбирають сторонні запахи. Сіль і цукор не гірше за інші засоби борються з поганими запахами. Залиште їх в холодильнику у відкритому посуді, і вони зроблять свою справу.

10. Ще один спосіб: прибирання за допомогою лимонного розчину. Вичавіть сік з половинки лимона, змішайте з водою і протріть холодильник зсередини ганчіркою, змоченою в цьому розчині. Цей спосіб відмінно закріпить результат звичайного вологого прибирання.

Джерело.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!