fbpx
Авто
10 найкумедніших правил для водіїв

У світі існує величезна кількість дивних правил дорожнього руху, про яких ви навіть не здогадуєтеся. Приміром, у Китаї туристи з міжнародними водійськими правами можуть сісти за кермо, лише здавши попередньо теоретичний іспит, а в США можна перевозити горилу лише на пасажирському сидінні поруч з водієм. А в В Австрії вас можуть оштрафувати за перевищення швидкості, визначивши її “на око”, без радара. Ці та інші найбільш дивні правила дорожнього руху в різних країнах світу.

У штаті Кентуккі, в США, жінки можуть водити машину в купальнику, тільки якщо у них під рукою є засоби самозахисту або … в супроводі двох поліцейських.

Німеччина – це дуже ліберальна країна, особливо коли справа доходить до вибору одягу для водіння. Оскільки автомобіль є приватною власністю, в ньому можна їздити і голяка. За кермом в цій країні можна їздити і без взуття, однак, водіям все таки рекомендують одягати на ноги що-небудь зручне. Якщо босий водій потрапить в аварію, то може втратити право на страхові виплати.

У Саудівській Аравії жінка повинна бути готова до того, що на дорозі може підрізати і заарештувати поліція. Там жінкам їздити за кермом не можна.

У Великобританії всім лондонським таксистам пропонується мати в машині тюк пресованого сіна і мішок вівса.

Якщо ви облили кого-небудь брудною водою з-під коліс в Японії, то приготуйтеся платити величезний штраф.

Якщо в Бразилії когось вбивають в ДТП, то за законом він все одно зобов’язаний пройти перевірку на вміст алкоголю в крові.

Читайте також: Аваков обіцяє позбутися всіх МРЕВ за 9 місяців

У Манілі забороняється виїжджати на дороги по понеділках того, у кого номерний знак автомобіля закінчується на одиницю або двійку.

У Таїланді не можна сідати за кермо без сорочки.

Джерело.