fbpx
Без рубрики
З’їзд БПП вирішив забрати мандати у Томенка і Фірсова

З’їзд партії “Блок Петра Порошенка — Солідарність” вирішив позбавити мандатів народних депутатів Єгора Фірсова та Миколи Томенка, які вийшли з фракції.

“З’їзд партії відповідно до статті 81 Конституції України ухвалив рішення про дострокове припинення повноважень народних депутатів Томенка М.В. та Фірсова Є.П., які вийшли зі складу парламентської фракції партії “Блок Петра Порошенка”, — йдеться в повідомленні БПП.

У пункті 6 статті 81 Конституції України йдеться про таке: “Повноваження народного депутата України припиняються достроково у випадку: 6) невходження народного депутата України, обраного від політичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складу депутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блоку політичних партій) або виходу народного депутата України із складу такої фракції”.

Нагадаємо, народний депутат Микола Томенко вирішив покинути рядипарламентської більшості через голосування за бюджет на 2016 рік. Про своє рішення депутат заявив ще 25 грудня 2015-го року.

А на почакту лютого депутат Верховної Ради Єгор Фірсов заявив про вихід з фракції “Блок Петра Порошенка”, бо не хоче, щоб його асоціювали з Ігорем Кононенком.

Читайте також: “Не я цю кризу створював”. Яценюк поставив ультиматум парламентським фракціям.

Джерело.