Без рубрики
З’явилося відео з заправки, де попутник Познякова вдало ховає лице від камер (відео)

4 квітня, о 4.00 , за словами близьких, Тарас виїхав зі Львова до Києва на своїй іномарці сріблястого кольору. О 12.00 дня він повинен був потрапити на важливу зустріч, але до столиці хлопець так і не дістався.

Відомо, що Тарас взяв з собою пасажирів. Спершу думали, що знайшов він їх через сервіс пошуку попутників «BlaBlaCar», проте інформація не підтвердилася. Хто були люди, які опинилися з Тарасом в машині, і як вони стали попутниками львів’янина – поки не ясно.

За однією з версій, за ним стежили і до нападу готувалися заздалегідь. Для цього створили фейковий сторінки в соцмережах, і попередньо купили сім-карти, які потім викинули. Поліція особистості злочинців не коментує, але натякають, що на слід цих людей вдалося вийти.

Камери заправки біля села Бузова по Житомирській трасі (в 38 кілометрах від Києва) фіксують «Ауді» Тараса.

Машина паркується біля газової колонки. З переднього сидіння виходить пасажир з бородою і в картатій кепці, заходить в магазин на заправці. На кілька секунд він зупиняється біля терміналу поповнення рахунку, пропускає  покупця. Потім підходить до каси. Просить заправити бак «до повного».

Читайте також:  З’явилося відео, за допомогою якого можна простежити маршрут прямування авто зниклого водія Blablacar (відео).

«Це все якраз відбувалося на моїх очах. Говорив він по-російськи, точно без акценту. Запитав ще, чи немає у нас знеболюючого, мовляв, болі в животі. Але в магазині ліки взагалі не продаються. Якщо у мене зріст метр вісімдесят, то у нього під метр дев’яносто, високий. Після цього зайшов Тарас і розплатився карткою «віза» за газ », – розповів нам директор магазину Олександр.

Він кілька разів переглядав відео з відвідувачами, візитери не виглядали підозріло. Нічого не купували взагалі. Єдина дивина – борода. Волосся у чоловіка було темне, а ось борода – рудого кольору.

Інший співробітник заправки, який чергував в той день на вулиці, взагалі не запам’ятав клієнтів на «Ауді».

Уже пізніше, від пошукової групи він дізнається, що в салоні, крім водія, було ще двоє пасажирів. Один – вийшов і «засвітився» перед камерами, хоча намагався приховувати обличчя. Другий же – залишився в тіні.

«Ось мене поліція про номери, деталі питала. Якщо б вони на «Запорожці» або «Ламборджині» газом заправлятися приїхали, – то так, таке не забудеш! А таких машин сотні. Перші кілька днів сюди групи з 20 машин приїжджали в пошуках хлопця. І зі Львова, і волонтери, і з собаками, навіть наречена його була. Відомо тільки, що звідси Тарас точно поїхав по трасі в бік Києва. А ось де далі машина могла звернути- мені до цього часу неясно. Відразу за заправкою є поле, аеродром – з парашута там можна стрибати. Далі ще з десяток з’їздів в різні села, причому там немає крутих будинків з камерами. І те, що стало відбуватися далі, тільки підтверджує мою версію – його «вимкнули» в одному із сіл неподалік, могли і в багажник засунути. А вже далі почали «петляти» з його автомобілем. Он в ті ж Шпитьки могли заїхати », – упевнений співробітник заправки.

Читайте також:  Власник гаража, у якому знайшли авто львів’янина, не може забрати ключі від споруди в орендарів (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook