fbpx
Політика
Звернення матері Надії Савченко: Врятуйте мою дитину (відео)

Марія Савченко звернулася до світових лідерів із закликом звільнити її доньку, українську льотчицю Надію Савченко, із російської в’язниці.

«Я вже забула, що таке сон, переживаю за свою дитину. Допоможіть їй вийти з цієї тюрми. Вона 3-го березня оголосила суху голодовку, а це вже 5-6 днів, і грозить закінченням життя. Прошу: допоможіть, виручте із тюрми. Прикладіть усі сили», – сказала Марія Савченко.

Також Марія Савченко звернулася до українських та міжнародних журналістів.

«Висвітлюйте всю правду! Прошу, висвітлюйте, як путінська банда катує мою дитину у тюрмах Росії», – наголосила матір української льотчиці.

Раніше Євросоюз закликав негайно звільнити Надію Савченко та нагадав Росії, що саме вона несе відповідальність за утримуваних нею людей.

Нагадаємо, Донецький міський суд Ростовської області РФ не дав Надії Савченко виступити із залючним словом і переніс засідання на 9 березня. У відповідь Савченко заявила, що відмову їй в останньому слові сприймає як порушення її прав, і розпочинає сухе голодування. При цьому, адвокати не змогли відмовити Савченко від сухого голодування.

Джерело.