fbpx
Події
Зрадники “клятви Гіпократа”-галицькі медики відмовлялись рятувати сироту, який постраждав в ДТП

Постраждалих скутеристів у важкому стані доставили у міську лікарню. Проте медики не поспішали допомагати юнаку зі складною черепно-мозковою травмою. Про це пишуть Версії

Неповнолітній юнак, якого одразу ж перевели в реанімацію, виявився сиротою. Опікується ним старенька бабуся, сім’я живе на одну її пенсію. Тож у старенької не було змоги оплатити лікування онука.

Через що медики за три дні, що хлопець перебував у реанімації, навіть МРТ не зробили, щоб визначити тяжкість черепно-мозкової травми. Можливість операції навіть ніхто не розглядав. В лікарні неофіційно пояснили: «Нема грошей, нема й лікування».

Читайте також:ПОМИЛКОВО ПРООПЕРУВАЛИ: ЛІКАРІ ПРИЙНЯЛИ ЗА ПАЦІЄНТА ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ ЧЕКАВ ПОЛОГІВ СВОЄЇ ДРУЖИНИ, І ЗРОБИЛИ ЙОМУ ОПЕРАЦІЮ ПО ВИДАЛЕННЮ ГЕМОРОЮ

Дізнавшись про ситуацію з сиротою, дрогобицькі активісти забили на сполох, залучили до справи місцевих депутатів. І навіть після того, як справа набула розголосу, медики не поспішали виправляти ситуацію. Натомість «спихнули» хворого обласним лікарям – 25 серпня за юнаком приїхав реанімобіль зі Львова. Але чи візьмуться тамтешні нейрохірурги рятувати життя хлопця, поки невідомо.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook