Світ
Зниклий літак EgyptAir посилав сигнал лиха

Аварійні системи літака авіакомпанії EgyptAir, що летів із Парижа до Каїра і зник над Середземним морем у ніч на четвер, посилали сигнал лиха, повідомила авіакомпанія.

Цей сигнал був отриманий о 4:26 за місцевим часом, через дві години після останньої появи на радарах. Як зазначає The Guardian, останній сигнал міг бути автоматичним, відправленим спеціальним передавачем, повідомляє Інтерфакс.

Читайте також: Стало відомо, громадяни яких країн перебували на борту зниклого літака Egyptair.

Грецька сторона, у свою чергу, повідомляє, що диспетчери служби цивільної авіації Греції підтримували контакт із пілотами лайнера, які не повідомляли їм про жодні проблеми на борту.

Тим часом жителі грецьких островів у Середземному морі розповіли, що нібито бачили в небі вогненну кулю. Представники влади Греції вивчають ці повідомлення.

Зв’язок із літаком A320, що вилетів до Каїра з Парижа, було втрачено в ніч на четвер, а 19 травня сам він зник з екранів радарів. На борту перебували 66 осіб, включаючи 10 членів екіпажу. Джерело в EgyptAir підтвердило, що лайнер упав у море, такої ж думки й авіаційна влада Єгипту.

Читайте також: Літак EgyptAir, який летів з 66 пасажирами і членами екіпажу на борту, розбився.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook