Події
Зниклих 2 роки тому пенсіонерів знайшли мертвими

У Маріуполі на Донеччині зниклих два роки тому пенсіонерів знайшли мертвими. Їхні тіла лежали у люці в районі Старокримського кладовища. 18 травня 2015-го до поліції про зникнення заявив племінник подружжя Вознякових. Почали пошуки.

Про це повідомила прес-служба поліції Донеччини, пише gazeta 

“Пара пенсіонерів зникла з власного дому у травні 2015 року. Їхній автомобіль через 2 тижні знайшли на території садового товариства “Коксохімовець”. У ній виявили сліди крові та землі. Слідчі висунули версію – вбивство. За цим фактом розпочали досудове розслідування. Тим часом співробітники карного розшуку опитали сотні осіб, зокрема сусідів, родичів та знайомих. З’ясували, що потерпілі мали певну суму грошей. Тому можна було припускати, що вбили з корисливих мотивів”, – розповів заступник начальника відділу управління карного розшуку ГУНП у Донецькій області Валерій Єфремов.

Читайте також:РАПТОВО І НЕСПОДІВАНО: ПОМЕР ВІДОМИЙ СПІВАК (ВІДЕО)

Більше жодної інформації до сьогодні не було. 18 травня до поліції звернувся місцевий. Розповів, що виявив тіла. На місце виїхали поліцейські, експерти, рятувальники. Встановили, що залишки належать чоловікові і жінці. Одяг та інші деталі вказували на зникле подружжя Вознякових. Чекають на висновки експертизи. Триває розслідування. Шукають убивцю.

Related Post

facebook