Події
Знайдений під лікарнею в Києві голий чоловік в ковдрі помер

Людина нібито відмовлялася від медогляду і лаялася

Днями в Києві розгорівся скандал навколо БСП (лікарні швидкої допомоги). Неподалік від медустанови Служба рятування бездомних виявила голого 63-річного чоловіка, якого нібито відмовилися приймати в лікарні, і він пролежав там близько двох днів.

У службі нам пояснили, що вони отримали анонімний дзвінок від одного з лікарів лікарні, після чого волонтери виїхали на місце і дійсно знайшли біля моргу лежачого чоловіка прикритим ковдрою. Він був у критичному стані.

У департаменті охорони здоров’я КМДА “Сегодня” розповіли, що чоловіка першими знайшли лікарі, спробували йому надати допомогу, але він від медогляду відмовився і почав лаятися. “Тоді медпрацівники викликали службу порятунку бездомних. Незабаром під’їхала і швидка допомога. Після тривалих умовлянь чоловікові все-таки надали медичну допомогу та госпіталізували в БСП. Там він пробув три дні і незабаром помер”, – пояснили в департаменті.

Там же відзначили, що чоловік не бомж, і у нього є родичі. Розголошувати більш детальну інформацію про померлого родичі дозволу не дають.

Читайте також: Під стінами ЛШД дві доби під шматком ковдри помирав бездомний, якому відмовили в допомозі (фото).

Джерело.

Related Post

facebook