fbpx
Світ
Знайдено новий спосіб розблокування iPhone

Фахівці компанії Chipworks заявляють, що унікальний ключ можна отримати з процесора гаджета.

У компанії Chipworks заявили про виявлення нового способу “зламати” iPhone 5S каліфорнійського стрілка без суду. За словами фахівців компанії, ключ до гаджету можна отримати безпосередньо з його процесора.

Правда, в компанії стверджують, що подібний спосіб зламати гаджет обійдеться дуже дорого. Приблизно, вартість такої процедури складе більше 1 млн. доларів.

Фахівці відзначають, що iPhone 5S створений на основі процесора Apple А6, і, як будь-який інший гаджет “яблучної” компанії, він захищений цифровим паролем розблокування і унікальним ключем UID, прив’язаним до кожного пристрою в індивідуальному порядку.

За словами експертів, теоретично можливо отримати UID, якщо розкрити чіпсет. У свою чергу, його можна використовувати для розшифровки даних гаджета Apple на сторонньому комп’ютері.

При отриманні UID залишається лише підібрати цифровий ключ, що зробити досить просто.

Однак головна складність полягає в тому, що отримати UID можна шляхом іонно-променевої обробки мікропроцесора, а дана методика обійдеться приблизно в 1 мільйон доларів.

Слова фахівців компанії також підтвердив експерт Security Research Labs Карстен Ноел. Однак він також додав, що найменша помилка може спровокувати непоправні пошкодження чіпа, через що даний спосіб можна використовувати лише в крайніх випадках.

Раніше повідомлялося, що найбільші інтернет-компанії підтримали Apple в конфлікті з ФБР. Як відомо, спецслужби почали вимагати від компанії Apple створити спеціальну програму, що дозволяє зламати iPhone одного з учасників каліфорнійського теракту, який убив 14 людей. Однак в Apple відмовили вимогу ФБР.

Джерело.

Реклама