Світ
ЗМІ знайшли “сина” Білла Клінтона від повії

За словами 30-річного Денні Вільямса, його матір була повією і 13 разів вступала в інтимний зв’язок з екс-президентом.

Темношкірий чоловік з Арканзаса, який називає себе позашлюбним сином екс-президента США Білла Клінтона, розповів подробиці про своє життя британському таблоїду Daily Mail.

За словами 30-річного Денні Вільямса, його матір була повією і 13 разів вступала в інтимний зв’язок з Клінтоном в 1985 році. У цей період жінка завагітніла і зі світлого відтінку шкіри новонародженого “зрозуміла, що батьком став американський президент”

Вільямс зазначає, що впевнений у родинних стосунках з Клінтоном і хоче лише познайомитись із  своїм батьком ближче. Як пише видання, жителі штату Арканзас  впевнені у родинному зв’язку Клінтона і Вільямса.

За інформацією Daily Mail, у 1999 році Вільямс вперше заявив про свого ймовірного батька. При цьому ЗМІ писали, що Клінтон згодився зробити ДНК-тест, що не підтвердив батьківство. Однак сам Денні заперечує, що коли-небудь здавав подібні аналізи.

Відомо, що в дитинстві ймовірного сина колишнього президента відвезли в особняк Клінтона, щоб познайомити з батьком, проте Хіларі, за словами, Вільямса, зачинила перед дитиною двері.

Чоловік розказує, що у нього розпочалася депресія через те, що батько не бажає йти з ним на контакт. Поки що політик не дав жодних коментарів з даного питання.

У грудні Вільямс створив сторінку на Facebook, де розмістив кілька колажів для порівняння його зовнішності і рис обличчя Клінтона. Навіть чоловік розказує про своє бажання поговорити з батьком в відеозаписах, що розміщує в Twitter.

Білл і Хіларі Клінтони перебувають у шлюбі з 1975 року. У 1980 році у пари народилася дочка Челсі. Протягом всього президентського терміну (1993-2001 роки) його переслідували сексуальні скандали.

Приміром, про роман глави держави і Моніки Левінські, яка стажувалася в Білому Домі, стало відомо в 1998 році.

Читайте також: На очах у всіх: дочка Трампа ухилилася від поцілунку батька (відео)

Джерело.

Related Post