Політика
ЗМІ розкрили, як Захарченко усуває конкурентів

Ватажок терористів “ДНР” Олександр Захарченко розширює свій бізнес на окупованій території Донецької області, вдаючись до шантажу, погроз і вбивств.

Про це пише “Апостроф”.

“Історій за ці два роки сталося чимало. Хтось відправився на той світ добровільно (суїцид для певної категорії став єдиним виходом), когось “порішили” партизани, когось – соратники і подільники. Розбіжності в лавах “однодумців” почалися чи не з перших годин створення так званої “Новоросії”. Тема чвар, бійок, доносів і членоушкодження – фінансові потоки. Якщо раніше “віджимали” підприємства, магазини, машини і житло в їхніх законних власників, то тепер – один у одного. У хід йдуть шантаж і погрози, після яких слідують фізичні розправи та усунення конкурентів. Небажання ділитися із Захарченком та Сo, бо крисятництво не вибачають”, – повідомляє видання.

Незважаючи на це, більшу частину жителів окупованих територій важко переконати, що ватажок бойовиків – звичайний бандит, а не “лідер республіки”.

“Показові прочуханки в “ДНР” – це не зняття з посади. Таким нехай тішиться плебс, який свято вірить, що мудрий правитель чистить ряди. Образ кристально чесного Захарченка міцно засів у мізках обивателів, і ніякі аргументи, що це звичайний гопник і барига – не приймаються. Вище “Захара” – тільки Путін. Наступний – Бог. Коли хтось доводить господаря по-справжньому, його відправляють у підвали так званого “міністерства держбезпеки – МДБ” або організовують почесний похорон “загиблого від рук українських диверсантів” з криками “не пробачимо і помстимося”. Насправді всі постраждалі і передчасно покійні – це ті, хто дозволив собі якусь самодіяльність”, – йдеться в матеріалі.

Як свіжий приклад наводиться доля “міністра податків і зборів” Саші Ташкента (Олександра Тимофєєва), який нібито помер “за загадкових обставин”.

“Знайшлися ті, хто нібито бачив його тіло в морзі лікарні ім. Калініна і навіть на скромних (!) похоронах був присутній. Причина відходу з життя – цукровий діабет. Але перелякані, по-собачому віддані підлеглі шепочуться, що “піти” господареві “допомогли”. Лікарі ж пішли в категоричну мовчанку”, – зазначає видання.

Нагадаємо, протягом 13 травня в морги окупованої частини Донецької області доставили тіла дев’яти загиблих проросійських терористів.

Читайте також: СБУ оприлюднило відео кривавого замаху на Захарченка(18+).

Джерело.

Related Post

facebook