Політика
ЗМІ назвали імена й мотиви можливих вбивць адвоката Грабовського

Стали відомі імена вбивць адвоката затриманого в Україні російського військовослужбовця Олександра Александрова Юрія Грабовського.

Про це пишуть “Вести”.

Згідно з результатами журналістського розслідування, вбивство юриста, ймовірно, було скоєно не з політичних мотивів.

Повідомляється, що в Одесу Грабовського заманили двоє молодих людей – 19-річний Максим Ч. і 26-річний Артем Я., з якими він, очевидно, познайомився в соціальних мережах.

За інформацією журналістів, хлопці пообіцяли відомому юристу романтичну зустріч, але, швидше за все, переслідували іншу мету – виманити у Грабовського гроші.

Є припущення, що зловмисники хотіли шантажувати юриста за допомогою компрометуючого відео. За словами одного зі знайомих Артема, підозрювані займалися “розводами” заможних людей.

Вбивця

Як видно зі сторінок затриманих в соцмережах, хлопці почали плутати сліди. Зокрема, Артем 12 березня опублікував фотку з Єгипту, куди він очевидно літав з «айфоном» Грабовського, щоб той зачекінився на «відпочинку». Власне після прильоту з Єгипту його і затримали 17 березня в одеському аеропорту.

Зазначається, що в постанові суду про арешт підозрюваних у вбивстві зазначено, що грабіжники увечері 5 березня забрали в Юрія iPhone 6 із карткою “Київстар”, банківську карту і зняли з банкомату на вул. Фонтанська 7280 грн. 6 березня, погрожуючи зброєю і, можливо, накачавши адвоката наркотиками або психотропами, відвезли Грабовського в Київ, де він віддав їм $13 тис. Повертаючись назад, Грабовського завезли в село Конела Жашківського району і вбили.

“Вони розуміли, що Грабовський є адвокатом, звернеться в правоохоронні органи і надасть кваліфіковані докази їхніх протиправних дій”, – сказано в постанові суду.

Тіло Грабовського знайшли 25 березня у занедбаному колишньому колгоспному саду за 27 км від міста Жашків.

Читайте також: Матіос показав відео з Грабовським і сказав, що це не єдина смерть (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook