Без рубрики
ЗМІ дізналися подробиці нічного розстрілу в Одесі

ЗМІ вдалося дізнатися деякі подробиці щодо резонансного вбивства, яке сталося в ніч на 16 травня в Одесі на вулиці Червоних Зорь.

За інформацією джерел ТАЙМЕРА в правоохоронних органах, жертвою замаху став відомий адвокат Олександр П., який очолює юридичний холдинг “Привилегия”.

Даний холдинг був, серед іншого, відомий тим, що представляв інтереси естонського бізнесмена Марселя Віхмана – автора масштабного проекту з будівництва набережної в Затоці.

Саме “Привілегія”, як повідомляє інтернет-ресурс, займалася юридичним супроводом проекту, в тому числі рішенням питань з відведенням землі для будівництва набережної.

Автомобіль юриста розстріляли імовірно з автоматичної зброї, можливо, з глушником.

На думку ресурсу, справа обіцяє бути вельми і вельми гучною: місце злочину наглухо оточили співробітники поліції, слідчі дії проводять співробітники Генеральної прокуратури та СБУ, слідчу групу одеської поліції, яка прибула на місце події, майже відразу відкликали.

Джерела видання в правоохоронних органах стверджують, що для розслідування в Одесу спрямований особливий десант високопоставлених київських правоохоронців.

Читайте також: В ОДЕСІ РОЗСТРІЛЯЛИ АВТО, УБИТИЙ ПРАВОЗАХИСНИК -ЗМІ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook