fbpx
Без рубрики
Зібров зганьбився на сцені шоу “Голос країни” (відео)

Народний артист України Павло Зібров взяв участь в сліпих прослуховуваннях шоу “Голос країни – 6”, і провалився на кастингу.

Журі шоу, Вакарчук, Кароль, Потап і Дорн, позаочі жартували над співаком, називаючи старим, а в очі кланялися “величі” його таланту. Зібров же сприйняв свою участь всерйоз, тримав марку, намагаючись дати напуття молодим конкурентам, які вже давно обігнали його на сто кроків вперед.

Ганьба Зіброва продемонструвала, наскільки маргінальні зірки пострадянської естради в сучасній Україні. Такі як він, Михайло Поплавський або Віктор Павлик втрачають свого глядача і ось-ось підуть кудись туди, де покояться касетні магнітофони та пузаті телевізори з антеною.

Гусар Зібров

Павло Зібров прийшов на проект “Голос” при параді, в брюках і синьому блискучому піджаку з брошкою – явно, готувався тріумфально порвати зал. “Я прийшов на “Голос країни”, щоб показати, що Павло Зібров вміє співати не тільки попсу і шансон”, – розповів співак у короткому інтерв’ю до участі в конкурсі.

“Скільки років йому? Може, він дідусь зовсім?”, – роздумувала Тіна Кароль, слухаючи пісню Зіброва “наосліп”.

Читайте також: “Ні АТО, ні Іванов, ні Сидоров, ні Петров, а той, хто має нерухомість”- Зібров про ділянку для дочки.

Тим часом, Вакарчук переглядався з Потапом і посміхався в уста. Ну, а Дорн блазнював: пританцьовував на місці, а на фінальному акорді встав із крісла.

Коли судді побачили, над ким жартували під час “Арії містера Ікс”, то були ошелешені. Потап навіть впав на коліна, благаючи про прощення. Ну, а Вакарчук показав “фейспалм” і тільки запитав: “Паша, це що, жарт?” Тіна Кароль подякувала “метра” за гумор, намагаючись перевести провальний номер в гумористичний.

Але Зібров не зрозумів сарказму і продовжив спілкування із суддями з висоти свого музичного Олімпу: “Ви знаєте, мені подзвонили продюсери і запросили, ну, за правилами цього шоу в усьому світі запрошують зірок, старих легенд своєї країни. Мене запросили, вважають, що я вже легенда. Але я ще на сцені і повинен попрацювати!” – заявив він.

За словами Зіброва, він прийшов на проект “підтримати дітей”, маючи на увазі інших учасників шоу.

Музичний продюсер Олександр Ягольник в коментарі “Обозревателю” зазначив, що “Голос країни” – це не місце для таких артистів як Зібров, адже це “тусовка для молодих”. “Він просто вліз не у свою тарілку. У Павла свій тембр, який ні з ким не переплутаєш, і я дуже сумніваюся, що судді насправді його не впізнали”, – говорить Ягольник.

“Той факт, що Зібров пішов на “Голос країни”, свідчить про те, що йому, як артисту дуже туго, і участь в такому шоу – просто спроба привернути до себе увагу”, – додав Ягольник.

Як повідомлялося раніше: У Києві пограбували Павла Зіброва на Toyota Land Cruiser.

Джерело.