fbpx
Політика
Журналісти опублікували секретний моніторинг ЗМІ, який роблять Президенту

Для Президента України роблять огляд і звіти не тільки щодо регіональних, загальноукраїнських, а й західних ЗМІ, а також про гарячі теми в телеефірах. Про це у своєму матеріалі повідомляє “Страна.ua”.

Для Президента роблять добірку публікацій із західних ЗМІ й аналітичних центрів.

У фокусі – американські AFP, RFERL,Time, AtlanticCouncil, VOA, BusinessInsider, Bloombergи BloombergView, а також швейцарська інформслужба Swissinfo і британське агентство Reuters. До кожного матеріалу в моніторингу додається посилання.

Читайте також: Порошенко: Надій на мир на Донбасі немає.

Огляд іноЗМІ зосереджується на темах Мінських угод, Криму й Донбасу, а українських – на не проданій Президентом фабриці Roshen і боротьбі з корупцією.

Також для Президента аналізують телеефір. У добірку потрапляють теми, які охопили найбільшу аудиторію. У моніторингу навіть наголошують на сюжетах, на які Президентові, на думку аналітиків “Купола”, варто звернути увагу.

Аналітики навіть виписали головні меседжі Президента, сказані під час прес-конференції, які розтиражували в медіа (серед них: “Порошенко заявив, що передав корпорацію Roshen у “сліпий траст”; “Порошенко заявив про звільнення 4 тисяч прокурорів”; “Порошенко так і не сказав, коли добудують “Охматдит”).

Журналісти проаналізували звіт від 14 січня 2016 року – день, коли відбулася остання прес-конференція Порошенка.

Купол

Джерело.