fbpx
Події
Журналіст про скандал на каналі СТБ: без насильства ніяк

Активне населення України має викорінювати телеканали, медіа, які байдужі до війни з Росією, загиблих людей та біженців. Таку думку на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook висловив журналіст Олексій Заводнюк.

За його словами, ситуація з показом на телеканалі СТБ телепередачі “Битва екстрасенсів” виробництва країни-агресора, на якій були присутні російські військові, що недавно служили в Україні, – болото. І головне завдання українців – навчити його новим правилам поведінки.

“Активне громадянське суспільство має регулярно п**дити болото, поки воно не навчиться новим правилам поведінки. Олігархів, телеканали, радіостанції, медіа, спортсменів, які гастролюють Рашкою, поп-зірок, і, звичайно ж, політиків. Бити треба всіх, хто так і не зрозумів, де він опинився, і не зрозумів, що настали нові часи і з ними з’явилися нові вимоги до тих, хто живе в цій країні. Їх потрібно дресирувати як “собак Павлова”, поки на їхній отупілій від совка підкірці не пропишуться нові правила поведінки, не пропишеться нова програма “що можна і що не можна”, – зазначив Заводнюк.

На думку журналіста, зміни в Україні відбудуться лише так.

“Не варто чекати від болота просвітління. Його не буде. Загалом, без насильства ніяк. Без насильства революція і реформи не робляться”, – переконаний Заводнюк.

Читайте також: Телеканал СТБ показав “Битву екстрасенсів” із російськими військовими: “Це був тест на терпимість Нацради?”.

Джерело.

Related Post

facebook