fbpx
Без рубрики
Жорстокі розборки в ДНР. Вбито близько 100 бойовиків(документи)

Бойовики загону “Троя”, розгромленого в результаті конфлікту з бойовиками Захарченка, заявляють про пропажу 92 бійців загону, яких люди Захарченка упакували в чорні мішки, завантажили у вантажівки і вивезли в невідомому напрямку після того, як взяли штурмом базу в Озерянівка.

Про це йдеться у зверненні офіційного представника так званого “громадського руху” Донецька республіка “в РФ Євгена Шабаева до Олександра Захарченка, яке опубліковане на офіційній сторінці загону “Троя” в соціальній мережі, а також на сторінці самого Євгена Шабаева, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на видання “Четверта влада”.

У заяві говориться, що загін “Троя” складався в основному з козаків і ветеранів локальних конфліктів, які переважно були громадянами Російської Федерації. Протягом 1,5 року загін не раз отримував подяки за службу від ватажків “ДНР”. Однак 29-30 січня стався “кричущий випадок антиконституційних дій”.

troya3

“29 січня зранку командир розвідроти СпН “Троя” В. Новіков, позивний “Білий” на підставі наказу в супроводі двох бійців прибув до Прокуратури Горлівки, де було скоєно невідомими його викрадення, а супроводжуючі були розстріляні в спину. Обидва перебувають у реанімаційному відділенні міської лікарні Горлівки. Надалі невідомі в масках без пред’явлення будь-яких паперів, проникли в розташування СпН “Троя” за адресою п. Озерянівка, вул Комарова, будинок 1, де захопили співробітників господарсько-побутової служби у складі 15 осіб, не описуючи, вивезли матеріально-технічне майно СпН “Троя” у невідомому напрямку.

Також 29 січня в розташування СпН “Троя” на Дачній під’їхали і зробили незаконні бойові дії невідомі військові формування. Оскільки розташування СпН “Троя” – режимний об’єкт на лінії зіткнення, розвідрота у складі 108 осіб прийняла бій. У результаті якого, в зв’язку зі значною перевагою сил противника, до середини дня 30 січня 2016 були захоплені невідомими 9 бійців розвідроти, 7 бійців вийшли з оточення, а доля 92 бійців невідома.

Як повідомили бійці які вийшли з оточення – дві вантажні машини “Зіл” вивезли в чорних мішках імовірно бійців розвідроти в ніч з 30 на 31 січня з району місця розташування СпН “Троя”, – йдеться в заяві на ім’я Захарченко.

troya1troya2

Шабаев наполягає, щоб ватажок “ДНР” пояснив місце знаходження 24 бойовиків “Трої”, захоплених в полон за підсумками конфлікту, а також 92 зниклих безвісти бойовиків. Нагадаємо, під час перестрілки між бойовиками в Горлівці також був випадково убитий мирний житель Павло Федорищенко, який проїжджав неподалік.

shabaev

До зачистки бунтівний загін “Троя” активно звинувачував ватажків бойовиків “ДНР” в кришуванні наркотрафіку і торгівлі зброєю.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook