Події
Жорстока розправа над немовлям шокувала Прикарпаття

Народила і спалила.

Шокуюча історія сталася на Прикарпатті. 30-річна жінка, одразу після пологів, розвела багаття і кинула в нього дитину.
Свою третю вагітність Оксана приховувала навіть від рідних, розповідає її мачуха. Дівчина вже виховує двох дітей, без чоловіка. Коли побачили її вже без живота, запідозрили недобре і пішли в поліцію. Слідчим Оксана пояснила – у неї стався викидень. Але недалеко від її будинку знайшли попелище.

“Призначено низку судово-медичних експертиз, які встановлюють і вік дитини, це був викидень”, – сказала Алла Бойчук, начальник сектору превентивної діяльності ГУ поліції в Івано-Франківській області.
За версією поліції, події того вечора розгорталися так. Відразу після пологів Оксана взяла новонародженого і принесла на берег річки. Це місце – всього за кілька метрів від будинку.

Читайт також:5-РІЧНА ДИТИНА ВИПАЛА ЧЕРЕЗ ВІКНО 14-ГО ПОВЕРХУ. НАЖАЛЬ ДІВЧИКА НЕ ВИЖИЛА

Близькі Оксани запевняють – коли вона народжувала вночі, нічого не чули.
Сусіди про вчинок жінки говорити не хочуть.
В селі у Оксани – репутація не з кращих. Але претензій до неї, як до матері, не було.
У неї є періоди, коли вона може пропасти на три дні, на п’ять днів, десь загуляти. Вона за дітьми дивиться, діти доглянуті, діти ситі”, – запевнив Михайло Іванов, Козаковський сільський голова.
Яке покарання загрожує матері, яка спалила власне дитя, поки невідомо. Жінці ще належить пройти судово-медичну експертизу. Судити її будуть тільки в тому випадку, якщо визнають осудною.

Джерело.

Related Post

facebook