Світ
Жахлива знахідка: у будинку німецької пари знайшли вісім мертвих немовлят

Жахливу знахідку виявили поліцейські у будинку 45-річної мешканки німецького міста Валленфельс, що у Баварії. Правоохоронці знайшли вісім мертвих немовлят, котрі були загорнуті в рушники і заховані у сауні.

Жінку на ім’я Андреа відразу заарештували, а на суді вона заявила, що не пам’ятає, скількох дітей з народжених нею вбила, пише The Daily Mail.

Жінку зараз звинувачують за чотирма пунктами вбивства, а її 55-річному чоловікові Йогану загрожує строк за співучасть у цих жахливих злочинах.

Видання повідомляє, що у подружжя є троє дітей, які мешкають разом з ними у їх будинку, причому двоє з них – від попередніх шлюбів пари. Більше дітей вони не планували, але при цьому контрацептивами чомусь не користувалися. Тож останні десять років жінка практично постійно була вагітна.

Читайте також: НЕСПОДІВАНА ЗНАХІДКА У КАБІНЦІ ЧОЛОВІЧОГО ТУАЛЕТУ ШОКУВАЛА ПАТРУЛЬНИХ (ФОТО)

Усіх дітей, трупи яких були знайдені поліцейськими, Андреа народила вдома. Прокурори змогли довести убивство тільки чотирьох з восьми немовлят, а от яким чином померли інші четверо малюків, вони не змогли дізнатися напевно.

Чоловіка підсудної прокурори звинувачують в егоїзмі та брехні, а також закидають йому, що він знав про ситуацію, але волів промовчати і тим самим “забрав у дітей матір”.

У Німеччині вбивство людини тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі на 15 років. За співучасть можуть дати не менше трьох років. Вирок мають оголосити через тиждень.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook