Без рубрики
Здивовані хірурги вилучили зі шлунку в’язня мобільний

Лікарі вдалися до рідкісної операції – лапаротомії.

В лікарні він зізнався, що шість годин тому проковтнув свій мобільний телефон.

Ірландії 29-річний ув’язнений був доставлений до лікарні в Дубліні після того, як він не припиняв блювати протягом чотирьох годин.

Коли лікарі дізналися про це, вони суворо наказали пацієнту не ковтати, пише Daily Mail. Рентген показав, що телефон був в частині живота трохи вище шлунка. Через вісім годин сканування показало, що пристрій перемістився в шлунок пацієнта, але не просувався до його кишечника. Тоді лікарі вирішили діяти. Хірурги встановили ендоскоп – довгі, тонкі, гнучкі трубки зі світлом і відеокамерою на кінці – щоб вони могли знайти телефон і витягти його зі шлунку пацієнта через його стравохід. Але коли це не вдалося, вони були змушені виконати лапаротомію – великий надріз у черевній порожнині – і пристрій було успішно вилучено. Після того телефон виміряли і було встановлено, що він має розміри 6,8 × 2,3 × 1,1 см.

Через чотири місяці після операції пацієнт повністю видужав. Такі операції, як лапаротомія, хірурги застосовують у менше, ніж на 1 відсоток випадків, коли люди ковтають сторонні предмети. Близько 10-20 відсотків пацієнтів у таких випадках потребують ендоскопії, яка є кращою процедурою, оскільки вона є менш інвазивною і не призводить до утворення рубців. Взагалі ж, сторонні предмети ковтають в основному діти у віці до трьох років. Найбільш часто вони ковтають монети та кістки. Як правило, ці об’єкти виводяться з організму природним чином, але існує високий ризик того, що тонкі чи гострі предмети можуть пошкодити якусь частину тіла. У таких випадках лікарі вдаються до ендоскопії чи лапаротомії.

Більше читайте тут: ЧОЛОВІК ПОМЕР ПІСЛЯ УКОЛУ ЛІКАРІВ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook