fbpx
Дозвілля
“Здається, дівчата забули спідниці одягти”: український гурт зчинив галас у Вінниці

Журналістка із Вінниці Mata Vizur обурилася виступом столичного колективу Selfy на одній із вінницьких сцен, де дівчата з’явились у пікантних вбраннях, незважаючи на відкритий майданчик і холодну погоду. Відповідна фотографія була опублікована на особистій сторінці журналістки у соцмережі Facebook.

“Здається, дівчатка забули спіднички надіти, так на сцену бігли. Або вони переплутали свій вихід із виступом у сауні. Ні, ви серйозно? На вулиці -10, біля вінницької ялинки зібралася майже тисяча осіб – молодь, сім’ї з дітьми… І тут виходить столичний дует “Селфі”. Я просто залишу тут фото, і утримаюся від коментарів”, – додала вона до свого посту.

“Вважаю – рівень культури у нас низький не тому, що народ вимагає “видовища”, а тому що не намагаємося навіть прищеплювати смак до якісного продукту. Шкода, що мер Сергій Моргунов не бачив”, – додала Mata Vizur.

Під постом виникла активна дискусія, в обговореннях користувачі мережі коментують прецедент.

“Найцікавіше, що вони так виступають і виглядають завжди – тому у мене питання не до цього дуету, а до тих організаторів з міської влади, хто їх покликав у якості хедлайнерів закриття ялинки: чи є у них смак і мізки?”, – написали в обговореннях.

Selfy – українська поп-група, заснована на початку 2014 року. Її продюсером став Олександр Яременко, який раніше продюсував колектив “SMS”.

Читайте також: Як нев’їздна в Україну Корольова прибула до Києва: з’явилися фото

Джерело.

Related Post

facebook