fbpx
Світ
Затримано 11 підозрюваних у причетності до теракту в Анкарі(Фото 18+)

Прем’єр-міністр Туреччини заявив про наявність “переконливих ознак” організації теракту в Анкарі бойовиками “Робітничої партії Курдистану”, пообіцяв боротьбу з ними до їх повного знищення.

Туреччина отримала “дуже серйозні та майже певні” докази того, що заборонене воєнізоване угруповання “Робітнича партія Курдистану” (РПК) пов’язане із вибухом у Анкарі, який забрав життя 37 людей. Правоохооронці також затримали 11 осіб з підозрою у скоєнні теракту, заявив у понеділок, 14 березня, прем’єр-міністр країни Ахмет Давутоглу.

Наразі жодна організація не взяла на себе відповідальність за вибух, але Давутоглу розповів про дослідження ДНК для встановлення нападників. Знайдено тіло принаймні одного смертника, стосовно другого тіла залишаються сумніви. Прем’єр додав, що розслідування виявило переконливі ознаки провини курдських повстанців. Давутоглу пообіцяв, що Туреччина продовжуватиме боротьбу з РПК до її повного знищення.

Потужний вибух у центрі столиці Туреччини спричинила бомба, закладена в автомобіль.

Туреччина бореться з курдськими повстанцями, які прагнуть автономії у південно-східній частині країни, уже більше тридцяти років. Спроби мирних перегорів зірвалися минулого року із взаємними звинуваченнями сторін. З тих пір у п’яти атаках смертників у Туреччині загинуло більше 200 людей, відповідальність за теракти покладали на РПК або “Ісламську державу”.

ankara3

ankara4

ankara2

Джерело.

Реклама