Без рубрики
Засновник УБОЗ назвав ще одну версію зникнення водія BlaBlaCar (ВІДЕО)

Зникнення водія BlaBlaCar Тараса Познякова може бути пов’язане з тим, що його батьки – представники спецслужб і сім’я є досить забезпеченою.

Про це в програмі “Відкритим текстом” на телеканалі “ЧП.INFO” заявив один із засновників Управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України Валерій Кур.

“Предметом, можливо, все-таки були майнові відносини. Це, можливо, кошти, які були у нього (Познякова. – ред.). Плюс автомашина. У мене є припущення, що про нього знали. По-перше, сім’я, потомствені представники спецслужб”, – зазначив Кур.

За його словами, як правило, злочинці добре відслідковують таку категорію потенційних жертв.

“Батькові (Познякова. – ред.) потрібно переглянути своє оточення, і мамі… Я бачу, що це спланований злочин. Ця сім’я була дуже забезпеченою”, – наголосив правоохоронець.

Тарас Позняков 4 квітня виїхав зі Львова до Києва з попутниками, яких знайшов на сервісі BlaBlaCar. Востаннє зниклого хлопця бачили в селі Бобриця на заправці разом із попутниками, після цього зв’язок із ним обірвався.

Автомобіль Познякова виявили в одному з гаражів Києво-Святошинського району.

У зникненні водія BlaBlaСar запідозрили громадянина Росії Луана Кінгісеппа – бійця групи “Сонечко” закарпатського “Правого сектора”. Другий підозрюваний також є представником “Правого сектора”.

Читайте також: БАТЬКО ТАРАСА ПОЗНЯКОВА ЗВЕРНУВСЯ ДО ГРОМАДСЬКОСТІ І ЗАКЛИКАВ НЕ УСКЛАДНЮВАТИ І БЕЗ ТОГО НЕ ПРОСТУ СИТУАЦІЮ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook