Без рубрики
Замість банкомату: українцям дозволять знімати гроші з кредитки у продавців

Українці зможуть зняти частину готівки зі своєї карти або внести на неї кошти в момент оплати покупки в касі будь-якого магазину. Законопроект, що передбачає такі нововведення, буде зареєстрований у Верховній Раді України на початку травня.

Про це розповів перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Андрій Журжій, передає PaySpaceMagazine .

За його словами, законопроект, розроблений спільно з Європейською бізнес-асоціацією, покликаний врегулювати деякі законодавчі перепони, які зараз існують.

Ініціатива надасть можливість власнику картки в момент оплати покупки в касі будь-якого торговця зняти частину готівки. Крім того, клієнти отримають можливість поповнити карту також в касі, наприклад, перерахувати на неї здачу. Таким чином, українські роздрібні торговці можуть стати точками доступу власників карток до готівкових коштів, що розширить інфраструктуру доступу до використання платіжних карт.

“Ми переконані, що повинні максимально скорочувати кількість готівкових розрахунків в Україні, якщо ми хочемо рухатися вперед”, – упевнений Журжій.

Він також навів приклад Грузії в контексті стимулювання безготівкових розрахунків. У цій країні використовувалася національна лотерея, учасником якої користувач карти автоматично ставав в момент оплати покупки. На думку експерта, подібні програми заохочення можуть використовувати українські ресторани, різні заклади, торговці і так далі.

Читайте також: НОВІ ПРАВИЛА: 7 ВИПАДКІВ, КОЛИ БАНКИ МОЖУТЬ ЗАБЛОКУВАТИ ВИДАЧУ ГОТІВКИ

Джерело.

Реклама

Related Post