Політика
Захарченко висунув свої умови “повернення” “ДНР” до складу України

Для повернення окупованих територій Донбасу до складу України, в Києві має відбутися зміна влади, яка проведе нові вибори і конституційну реформу.

Про це 25 травня під час прямої лінії з жителями Херсонської області заявив ватажок терористів так званої ДНР Олександр Захарченко, передає РІА Новини.

“Україна повинна повернутися в стан держави. Тобто повинна змінитися влада, повинен бути засуджений державний переворот 2014 року. Повинна бути проведена денацифікація. Після цього потрібно відновити державу, тобто провести вільні вибори і визнати правонаступництво по відношенню до тієї України, яка була “похована на Майдані” як держава”, – сказав терорист.

Читайте також: Ще два бойовика здалися українським силовикам – СБУ (відео).

Також, за його словами, необхідно провести конституційну реформу і перетворити унітарну Україну в конфедерацію.

“Тобто вільні землі колишньої України повинні заново заснувати свою країну, в якій будуть дотримуватися національно-культурні, історичні та економічні особливості всіх бажаючих увійти до складу конфедерації земель. І ось після цього будуть створені умови для того, щоб наша “Донецька народна республіка ” розпочала переговори з Україною про принципи співжиття”, – додав Захарченко.

Читайте також: Двоє українських бійців потрапили в полон бойовиків – штаб АТО.

Джерело.

Реклама

Related Post