fbpx
Події
Загадкове отруєння в Києві: чоловік загиблої жінки розповів подробиці трагедії

Остаточно причини смерті мешканки Вінниці Ольги Подкопаєвої, яка померла після вечері з ресторану в Києві, поки невідомі, а експертиза може тривати до двох тижнів.

Про це заявив чоловік загиблої Павло Подкопаев. В інтерв’ю “КП в Україні” він розповів подробиці останніх годин життя своєї дружини.

Нагадаємо, Подкопаєва разом зі своєю подругою отруїлися в орендованій квартирі в Шевченківському районі Києва після того, як вони поїли суші, замовлені в ресторані “Мафія”.

На ранок Ольга Подкопаєва померла, а її подруга Юлія Поліщук потрапила в реанімацію.

“У четвер, 20 квітня дружина поїхала в Київ до сина на спектакль. Переночувати збиралася у подруги Юлі. На квартиру прийшла десь о 22:30. Повечеряли, як сказала мені Юля, тільки суші, які замовили в” Мафії “. Випивки не було, як каже Юля, а дружина точно з дому спиртне не везла. О другій годині ночі Ольга пішла спати, а Юля душ приймала. Коли вийшла з ванни, як вона каже, їй стало погано, втратила свідомість. у себе прийшла в дев’ятій ранку, тоді і викликала швидку “, – розповів Подкопаев.

Читайте також: Смертельна вечеря або чадний газ: в Києві мережу популярних ресторанів звинуватили у вбивстві (відео)

“Дзвонив Юлі, але трубку підняв чоловік, який назвався її адвокатом. Він сказав, що Юля, поки не отримає результати експертизи, розмовляти ні з ким не буде. Зараз телефон у неї відключений. Всі хочуть розібратися, що сталося, а одна людина відмовляється” , – говорить чоловік загиблої.

У той же час, за його словами, зі слідчим він поки не спілкувався.

“Вчора нам пообіцяли результати експертизи. Сьогодні повідомили, що будуть тільки через два тижні. Я не знаю, що думати про смерть дружини. Причина криється в тій квартирі”, – каже чоловік.

За словами Павла, його дружина дружила з Юлією Поліщук близько 10 років. Познайомилися вони під час роботи в одній компанії. Ольгу поховали у Вінниці 23 квітня.

Джерело.

Related Post

facebook