Без рубрики
За якими ознаками можна розпiзнати шахрайську вакансiю

За даними Держстату, станом на 1 травня 2016 року в Державній службi зайнятості України офіційно зареєстровано 434,7 тисячi безробітних.

Проте людей, якi не мають постійного місця праці, насправді значно більше, пише газета “Експрес”.

Щоранку вони переглядають газети й iнтернет-портали з надiєю натрапити на оголошення з вакансiєю. Однак знайти її й навiть пройти спiвбесiду – ще не означає спiймати удачу. На жаль, завуальовано шахрайських пропозицiй на ринку працi не менше, нiж реальних запрошень на роботу.

Як розпiзнати фальшивки, радить Iрина Брицька, директор iз маркетингових комунiкацiй.

Доволi часто в оголошеннях обiцяють надiйну високооплачувану роботу людинi без професiйного досвiду та спецiальної освiти.

Чи справдi в Українi такий кадровий голод, що працедавцi готовi платити неквалiфiкованому персоналу? – Звiсно ж, це не так. Це слова-приманки, що їх часто використовує несумлiнний працедавець. За умов, коли навiть квалiфiкованi працiвники дiстають мiзер, людинi без досвiду та професiї в будь-якiй галузi розраховувати на високооплачувану роботу не варто.

Є кiлька основних ознак, якi повиннi насторожити шукача вакансiй. Короткi телефоннi номери в оголошеннi — це, як правило, телефони контакт-центрiв або платних лiнiй. У іншому випадку – що довше чекатимете вiдповiдi, то дорожче це вам коштуватиме. Далi. Серйознi працедавцi не беруть грошi за працевлаштування. Не вимагають спочатку оплатити диск з iнструкцiєю щодо роботи, а вже потiм роз’яснюють, що ж чекають вiд вас.

Не варто розраховувати на стабiльну роботу у фiрмах, що пропонують насамперед викупити товар, з якого ви начебто зможете отримувати високий вiдсоток iз продажу. У такому разi вам можуть запропонувати продавати косметику на вулицi.

Серйознi працедавцi, як правило, беруть на себе витрати i з товару, i з утримування офiсу чи магазину.

Якщо ж замiсть слова “зарплата” фiгурують “iнвестицiї”, “прибуток”, то цю вакансiю, ймовiрно, розмiстили шахраї або, знову ж таки, компанiя мережевого маркетингу, — каже Ірина Брицька.

Читайте також: ЯК АФЕРИСТИ НАЖИВАЮТЬСЯ, ВДАЮЧИ З СЕБЕ ЖЕРТВ ДТП

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook