fbpx
Дозвілля
За версією журнал Forbes перше місце зайняла Mail.Ru Group

Серед найдорожчих компаній російськомовного Інтернету за версією журнал Forbes перше місце зайняла Mail.Ru Group. Оновлений  рейтинг з’явився 29 лютого, в понеділок. Таким чином Mail.ru обійшла постійного лідера  рейтингу пошукову систему «Яндекс».

Вартість Mail.Ru Group оцінили в $ 4,7 млрд. Компанія вперше зайняла перше місце в цьому рейтингу і обігнала постійного лідера позицій – «Яндекс».

«Не дивлячись на кризу, сегменти мобільної реклами та реклами в соцмережах продовжують рости. Виручка «ВКонтакте», яку група в 2015 році консолідувала, зросла за три квартали на 41,2%. Монетизують соцмережі не тільки за рахунок реклами – в «Одноклассниках» з’явилася опція грошових переказів між користувачами (спільний проект з ВТБ24). І, що важливо, заробляє компанія не тільки в Росії: восени її гра Armored Warfare вийшла на чотирьох мовах, всього через місяць після запуску в Росії», – розповіли в редакції Mail.Ru.

Другу сходинку посів «Яндекс» ($4300 млн), третю Avito ($2400 млн). У першій п’ятірці знаходяться «Юлмарт» ($ 1,1 млрд), а також інтернет-магазин автозапчастин Exist ($700 млн).

У рейтинг не змогли потрапити холдинг Rambler & Co і месенджер Telegram Павла Дурова. Як відзначили в Forbes, Rambler & Co не відкриває фінансовий показник, а оцінити Telegram нереально, адже там не збираються залучати інвесторів.

Нагадаємо, антимонопольні служби Європейського союзу відновили розслідування діяльності компанії Google (США), яка підозрюється у порушенні законодавства щодо рекламної політики.

Джерело.

Реклама