fbpx
Події
“За б *** ей в погонах”: в прифронтовому військторзі виявили обновки української армії

У прифронтових містах на сході України активно ведеться торгівля товарами, які повинні були поставлятися тільки в армію, або були здані в магазини самими військовими.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав офіцер Олексій Петров.

“А ось зараз я злий, до крайнього ступеня! І причиною такого мого романтичного настрою є не звичний армійський дебілізм або ж велика кількість нікому не потрібних паперів. Мова за інше. За б *** ей в солдатських і  інших погонах”, – написав він.

Військовослужбовець розповів, як їм доводилося шукати по військторг зимове обмундирування для товаришів по службі.

“Воєнторг одного прифронтового містечка. В армійському бутіку незадорого купили взводному новий утеплювач (ми ще такі не отримували), а в іншому магазині недибали ту саму флісову кофту  з американського матеріалу, які видавали кожному третьому, вірніше видають, але ми теж поки в прольоті. Ну і там, і там на полицях красувалися новенькі черевики Талан, обох сезонів “, – зазначив він.

Петрова обурило те, що солдати віддають нове обмундирування на продаж.

“Так вам щурам банановим шинель видати і чоботи кирзові. У самий раз буде. Ну видали тобі придурку кофту, а вона не потрібна тобі, ну є у тебе вже дві штуки. Віддай своєму підлеглому або ж бойовому побратимові, тому, що йому не дісталося. Але ж ні. Все в магазин “, – обурився він.

Петров при цьому зазначив у коментарях, що магазин знаходиться в Волновасі, але подібне відбувається і в інших містах в зоні АТО.

Читайте також: Відчайдушна кремлівська “Надія”

Джерело.

Related Post

facebook